Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Heriz

Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

Un tapis de laine persan noué à la main.
Dim. 294 x 200 cm
SKU: 2202220496.
Category: Tapijt.
Auction day: 23 February 2022 19:00
Catalogue #496
Estimate: € 200 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Heriz

  • #556
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan à nœuds suspendus.
    No longer available
    Dim. 302 x 238 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #546
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 375 x 305 cm
    Estimate: € 200 / 300

Similar lots by type

  • #207

    Een wollen tafeltapijt.

    Un tapis de table en laine.
    No longer available
    Dim. 200 cm x 138 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #586

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 380x292cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #376

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 199 x 119 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #446

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Verkleuring.

    Un tapis de laine persan noué à la main. décoloration.
    No longer available
    Dim. 340 x 244 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #536

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 300 x 199 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #466

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Un tapis indien en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 347 x 250 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #526

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 311 x 201 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #486

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.

    Un tapis oriental en laine noué à la main. Usures.
    No longer available
    Dim. 390 x 300 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #406

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 202 x 144 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #386

    Een Oezbeeks handgeknoopt kleed van zijde.

    Un tapis de soie ouzbek noué à la main.
    No longer available
    Dim. 197 x 173 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #576

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 284x240cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #426

    Een antiek handgeknoopt Turks wollen tapijt.

    Un tapis de laine turc antique noué à la main.
    No longer available
    Dim. 410 x 170 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #506

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 375 x 275 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #656

    Een handgeknoopt Oosterse wollen loper.

    Un chemin de table oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 300 x 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #566

    Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.

    Un tapis de laine turque noué à la main.
    No longer available
    Dim. 285x188cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #176

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemendecor.

    Un tapis de laine persan noué à la main avec un décor floral.
    No longer available
    Dim. 410 x 305 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #436

    Een handgeknoopt Tunesisch wolllen tapijt.

    Un tapis tunisien en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 299 x 201 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #416

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje. Enige slijtage.

    Un tapis oriental en laine noué à la main. Toute usure.
    No longer available
    Dim. 162 x 122 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #646

    Een Pakistaans wollen lopertje.

    Un tapis pakistanais en laine.
    No longer available
    Dim. 195 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #516

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 370 x 257 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #456

    Een antiek handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un ancien tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 283 x 165 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #366

    Een lot van dertien kleine wollen tapijtjes.

    Lot de treize petits tapis en laine.
    No longer available
    Dim. 25 x 30 - 70 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 70

Other lots in this auction

  • #220

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en een centrale smaragd van +- 1 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 2 ct et d'une émeraude centrale de +- 1 ct.
    No longer available
    Dim. 11,35 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #359

    Een vintage designluchter met zes chromen bollen als lichtpunten.

    Un lustre au design vintage avec six sphères en chrome comme points lumineux.
    No longer available
    Dim. H:125cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #573

    Een antiek Nigeriaans houten vruchtbaarheidsbeeld met spiegeltje.

    Une ancienne statue de fertilité en bois nigérian avec miroir.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #226

    Een mahoniehouten secretaire-bibliotheek met onderaan vier laden. Klapblad manco.

    Secrétaire-bibliothèque en acajou, le bas ouvrant à quatre tiroirs. Abattant manque.
    No longer available
    Dim. h: 211 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #24
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    “De rede van Antwerpen” & “Woelige zee”. Olieverf op board. Beide gesigneerd.

    « Les Routes d'Anvers » & « La Mer Agitée ». Huile à bord. Tous deux signés.
    No longer available
    Dim. 27,5 x 22,5 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #582
    Walace Ting

    “Personages”. Zeefdruk. Genummerd 104/200 en gesigneerd buiten de plaat.

    "Personnages". Sérigraphie. Numérotée 104/200 et signée à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 45 x 51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #593

    Een paar siercoupes van rood gedubbeld glas met geslepen kleurloos decor van wijnranken. Enige randschade.

    Une paire de coupes décoratives en verre doublé rouge à décor incolore taillé de vignes. Eclats au bord.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm Ø: 19 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #157

    “De bronstijd”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Rodin.

    "L'âge du bronze". Une sculpture en bronze à patine verte d'après une oeuvre de Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #124

    “Visser op het water bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk.

    “Pêcheurs sur l’eau devant une ferme”. Huile sur panneau. Travail récent.
    No longer available
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #581

    “Een hoofd van meerkleurig Muranoglas.

    « Une tête de verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #659

    Een lot van een twintigtal antieke olielampjes in diverse uitvoeringen.

    Lot d'une vingtaine de lampes à huile anciennes aux décors variés.
    No longer available
    Dim. H:10-15cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #159

    “Geromantiseerd rivierlandschap met personages bij een bootje”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.

    "Paysage fluvial romantique avec des personnages près d'un bateau". Huile sur toile. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 66 x 81 cm
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More