Similar lots by type
-
#426HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 201 x 132 cmEstimate: € 80 / 100 -
#456Een handgeknoopt Chinees tapijt van wol en zijde met diverse voorstellingen met personages en dieren in het decor.
Un tapis chinois en laine et soie noué à la main avec diverses scènes avec des personnages et des animaux dans le décor.No longer availableDim. 274 x 183 cmEstimate: € 60 / 100 -
#526Een handgeknoopt Armeens wollen tapijt.
Un tapis de laine arménienne noué à la main.No longer availableDim. 301 x 422 cmEstimate: € 80 / 120 -
#686Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt. Gesigneerd.
Tapis pakistanais en laine. Noué main. Avec signature.No longer availableDim. 180 x 120 cmEstimate: € 40 / 50 -
#536Een handgeknoopt Armeens wollen tapijt.
Un tapis de laine arménienne noué à la main.No longer availableDim. 280 x 340 cmEstimate: € 120 / 200 -
#476KasamarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 300 x 200 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#571Een dekselvaas als lampenvoet van porselein met een handgeschilderd meerkleurig decor van vogels en bloemen.
Pied de lampe en forme de vase en porcelaine à décor multicolore d'oiseaux et de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#626Een grote rechthoekige salontafel.
Une grande table basse rectangulaire.No longer availableDim. 100 x 160 cmEstimate: € 35 / 45 -
#655SaksenEen dansend paar met druiventrossen als allegorie op de oogst.
Un couple dansant avec des grappes de raisin comme allégorie des vendanges.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#664Lepicier, Moulins-EngilbertEen oeil-de-boeufklok in houten kast met parelmoeren inlegwerk rond de wijzerplaat.
Une horloge oeil-de-boeuf en bois avec incrustation de nacre autour du cadran.No longer availableDim. H:62cmEstimate: € 100 / 150 -
#192Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986“Weidezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la pâturage avec des vaches". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#313Helvetia ElectricEen verguld schouwklokje op elektriciteit.
Une pendule de cheminée dorée à l'électricité.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#269Van Besien“Zicht op op het vleeshuis te Gent”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de Gand". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#151“Bacchanten en putti”. Een monochroom witte groep van biscuit. Gemerkt “D’après Boizot”. Met geelkoperen sokkel.
Bacchantes et putti. Un groupe monochrome blanc de biscuit. Marqué « D'après Boizot ». Avec socle en laiton.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 250 / 350 -
#654Een metalen hallamp met een meerkleurig glaspasta coupe en versierd met roosjes.
Une lampe d'entrée en métal avec une coupe en pâte de verre multicolore et décorée de roses.No longer availableDim. H:80cmEstimate: € 80 / 100 -
#496Bochara YomudAntiek wollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis ancien en laine à motif géométrique. Noué à la main.No longer availableDim. 165 X 105 cmEstimate: € 75 / 100 -
#424Een collectie diverse vlinders en insecten in een lijst met glas.
Une collection de divers papillons et insectes dans un cadre en verre.No longer availableDim. 40x60cmEstimate: € 45 / 60 -
#329“Kathedraal van Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 84/100.
Cathédrale d'Anvers. Une gravure. Signée et numérotée 84/100.No longer availableDim. 65 x 49 cmEstimate: € 30 / 40

