Similar lots by type
-
#456
Een handgeknoopt Chinees tapijt van wol en zijde met diverse voorstellingen met personages en dieren in het decor.
Un tapis chinois en laine et soie noué à la main avec diverses scènes avec des personnages et des animaux dans le décor.No longer availableDim. 274 x 183 cmEstimate: € 60 / 100 -
#536
Een handgeknoopt Armeens wollen tapijt.
Un tapis de laine arménienne noué à la main.No longer availableDim. 280 x 340 cmEstimate: € 120 / 200 -
#686
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt. Gesigneerd.
Tapis pakistanais en laine. Noué main. Avec signature.No longer availableDim. 180 x 120 cmEstimate: € 40 / 50 -
#526
Een handgeknoopt Armeens wollen tapijt.
Un tapis de laine arménienne noué à la main.No longer availableDim. 301 x 422 cmEstimate: € 80 / 120 -
#476Kasamar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 300 x 200 cmEstimate: € 120 / 200 -
#426Hamadan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 201 x 132 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#620
Een 18 K witgouden ring bezet met een robijn van +- 0,15 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van+- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un rubis de +- 0,15 ct et de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 300 / 400 -
#556
Een staande klok in eikenhouten kast, de kap versierd met uitgestoken motieven en de wijzerplaat met de hand gedecoreerd.
Une horloge grand-père dans une gaine en chêne, le dessus orné de motifs sculptés et le cadran décoré à la main.No longer availableDim. H:225cmEstimate: € 80 / 120 -
#670
Een lot van acht vergulde schapulieren een klein kristallen kruisje en drie verschillende bronzen kruisjes.
Lot de huit scapulaires dorés, une petite croix en cristal et trois croix en bronze différentes.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#680Lourdes
Vier verschillende paternosters bezet met half edelstenen en vijf tientjes van parelmoer.
Quatre chapelets différents sertis de pierres semi-précieuses et cinq dizaines de nacre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#439
“Zero-stijl kunstwerk in papier.” Draagt handtekening achteraan. Gedateerd 1966.
"Œuvre d'art de style zéro sur papier." Porte une signature au dos. Daté 1966.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#555
Een staande klok in eikenhouten kast met koperen wijzerplaat.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre.No longer availableDim. H:220cmEstimate: € 40 / 60 -
#16
Een notenhouten muziekstaander op driepoot. XIXde eeuw.
Un pupitre en noyer sur trépied. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 112 cmEstimate: € 40 / 60 -
#280Lourdes
Een 18 K geelgouden paternoster met half edelstenen in origineel doosje.
Un chapelet en or jaune 18 kt avec des pierres semi-précieuses dans la boîte d'origine.No longer availableDim. bruto: 13,30 gEstimate: € 150 / 200 -
#326
Een notenhouten speeltafel met draaiend vouwblad. Gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.
Table à jeux en noyer à tablette pliante et tournante. Pieds tournés avec rétrécissements, XIXe siècle.No longer availableDim. 76 x 82 x 82 cmEstimate: € 120 / 200 -
#109Alphonse Mora
“Stilleven met bloemen, fruit en ruiter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte avec fleurs, fruits et cavalier". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 cm x 98 cmEstimate: € 100 / 120 -
#214
Een oud stadsplan van Antwerpen met afbeelding van 18 postkaarten van de stadspoorten.
Un ancien plan de la ville d'Anvers représentant 18 cartes postales des portes de la ville.No longer availableDim. 46 cm x 63 cm & 8,5 cm x 13 cmEstimate: € 25 / 35 -
#21
“Muze”. Een meerkleurig Duits porseleinen beeldje. XIXe eeuw. Schade aan een teen en een hand.
"Muse". Une figurine en porcelaine allemande multicolore. XIXème siècle. Dégât à un orteil et à une main.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60