Similar lots by type
-
#526
Een handgeknoopt Armeens wollen tapijt.
Un tapis de laine arménienne noué à la main.No longer availableDim. 301 x 422 cmEstimate: € 80/120 -
#536
Een handgeknoopt Armeens wollen tapijt.
Un tapis de laine arménienne noué à la main.No longer availableDim. 280 x 340 cmEstimate: € 120/200 -
#426Hamadan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 201 x 132 cmEstimate: € 80/100 -
#686
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt. Gesigneerd.
Tapis pakistanais en laine. Noué main. Avec signature.No longer availableDim. 180 x 120 cmEstimate: € 40/50 -
#456
Een handgeknoopt Chinees tapijt van wol en zijde met diverse voorstellingen met personages en dieren in het decor.
Un tapis chinois en laine et soie noué à la main avec diverses scènes avec des personnages et des animaux dans le décor.No longer availableDim. 274 x 183 cmEstimate: € 60/100 -
#476Kasamar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 300 x 200 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#233
Een lot van vier kleurloze karaffen van glas en kristal. Eén geslepen, twee met gegraveerde decors, één met verzilverd montuur.
Lot de quatre carafes en verre incolore et cristal. Une taillée, deux à décors gravés, une à encadrement argenté.No longer availableDim. h: 25 - 41 cmEstimate: € 80/120 -
#322
Pique-fleurs van wit en groen kristal.
Pique-fleurs en cristal blanc et vert.No longer availableDim. Ø 16 cmEstimate: € 35/45 -
#59E. Schuermans
“Damesportret”. Een houtskooltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.
"Portrait de femme". Un dessin au fusain sur papier. Signé et daté 1924.No longer availableDim. 50 cm x 40 cmEstimate: € 40/50 -
#203Val Saint Lambert
Een vaas in groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal vert et incolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/100 -
#32Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967
“Pont a Rynsbourg”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1918.
Pont à Rynsbourg. Une gravure. Signée et datée 1918.No longer availableDim. 40 cm x 40 cmEstimate: € 30/50 -
#445Goebel, Germany
“Die sieben Schwaben”. Een groepje met zeven personages van veelkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 347.
"Die sieben Schwaben". Un groupe de sept personnages en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué et numéroté 347 en bas.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 100/120 -
#487
“In gedachten verzonken”. Vrouwelijk naakt. Een bronzen beeldje naar het werk van Jozef Cantré.
"Plongé dans tes propres pensées". Nu féminin. Une statue en bronze d'après l'oeuvre de Jozef Cantré.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 700/750 -
#271
“Het wijndrinken”. Een groep van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met de gekruiste zwaarden. Een takje afgebroken.
"Boire du vin". Un groupe de porcelaine multicolore de Meissen. Marqué aux épées croisées. Une brindille cassée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200/240 -
#598Goebel, Germany
“Der apotheker”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 322. 1955.
"Le pharmacien". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 322. 1955.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 50/70 -
#40
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een briljant van +- 0,18 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant de +- 0,18 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 260/300 -
#568Goebel, Germany
“Lass uns zusammen stehen”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Speciale uitgave i.s.m. Unicef op 25.000 exemplaren. No. 662/I. Gesigneerd door de decorateur.
"Lass uns zusammen stehen". Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. Edition spéciale en collaboration avec l'Unicef sur 25 000 exemplaires. no. 662/I. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 45/65 -
#436Afshar
Wollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis en laine à motif géométrique. Noué à la main.No longer availableDim. 234 x 121 cmEstimate: € 75/100