#526
Een handgeknoopt Armeens wollen tapijt.
#476Kasamar
#536
#686
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt. Gesigneerd.
#446
#456
Un tapis chinois en laine et soie noué à la main avec diverses scènes avec des personnages et des animaux dans le décor.No longer availableDim. 274 x 183 cmEstimate: € 60/100
#212Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#394Albert Hulstaert
“Vissersboot op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateau de pêche sur la plage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 70/100 -
#622René EngelenPeriod: 1897 - 1992
“Havenzicht”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd.
#122
Een XIXe eeuwse spiegel in gesculpteerde lijst. Duitsland.
#304Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Bootje op het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#258
Een tabakspot en een kruik van Italiaans majolica.
#130Titus Genève Swiss
Een 18 K geelgouden herenhorloge met lederen polsband.
#504
Een spiegel van verguld hout in Louis-Philippe-stijl.
#412Goebel, Germany
.
#314Meissen
#579Robert Van den Berghe
“Vrouw in het blauw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Femme en bleu". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 104 x 82 cmEstimate: € 120/200 -
#118P.J. Mène
“Jachthond”. Een bronzen beeld op voetstuk van roze marmer.
"Chien de chasse". Une statue en bronze sur un piédestal de marbre rose.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 120/200