#326Een handgeknoopt modern wollen karpet.
#576YalameEen handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#602Een handgeknoopt Perzisch wollen kleedje van zijde.
#566Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan antique noué à la main.No longer availableDim. 225165cmEstimate: € 100 / 120
#296Een kleine notenhouten commode met drie laden met wortelnootfineer.
#174Van Tier (?)“Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘76. Restauratie in de lucht.
#390Een 18 karaats geelgouden hanger met beeltenis van een steenbok.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,14 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#34Een antieke vierkante spiegel in vergulde lijst.
#674Een paar kraanvogels van cloisonné op messing en op houten voetstukjes.
#91Een Zuid-Frans fijn gesneden en gepolychromeerd houten beeldje (Santon). Vroeg XIXe eeuw.
Figurine en bois finement sculpté et polychromé du sud de la France (Santon). Début du 19ème siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 160 -
#493Twee gestileerde bronzen kwartels, decoratiestukken.
#400Een 18 K geelgouden halsketting opgebouwd uit schakeltjes.
#605Een gefineerd niervormige bonheur du jour met drie laden.
Bonheur du jour rognon en placage à trois tiroirs.No longer availableDim. 111x50x77cmEstimate: € 100 / 120