#289A. SchaekenMeerzicht, olieverf op doek. Gesigneerd.
#571José ChapellierPeriod: °1946“Fantôme Jésus à la Croix”. Een verguld bronzen beeld. Gesigneerd.
#372Een reproductie van een tekening van Watteau, Een reproductie van een landschap van Corot, twee van handschriften van Da Vinci. (AID1255 e.v.
A reproduction of a drawing by Watteau, a reproduction of a landscape by Corot, and two handwritten manuscripts by Da Vinci. (AID1255 and onwards.)No longer availableDim. 18x25 cm33x20 cm16x23 cm (2)Estimate: € 60 / 80 -
#101Comptoir General Mon H RiondetEen brons vergulde cartelklok, gemerkt comptoir general Mon H Riondet.
#347Een bronzen inkthouder met leeuwenkop en twee potjes.
A bronze sculpted inkwell with a lion's head and two small pots.No longer availableDim. 13 x 32cmEstimate: € 50 / 75 -
#186Alphonse De TombayPeriod: 1843-1918“Buste van Jules Communaut, directeur van de Crédit Belge”. Gepatineerd brons. Gesigneerd.
#674C. Castagne“Lagune.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#312Frans De VaderBloemstilleven in Delftse vaas, met rozen, olieverf op het paneel.
Flower still life in Delft vase, with roses, oil on panel.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#196Val Saint-LambertRandschade aan de achterkant!! Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label.
Five different pendants and a brooch made of silver, set with marcasite and fantasy stones.No longer availableEstimate: € 30 / 50