#395Een driedelig haardstel van messing met staander.
#253Een lot van 7 tafel-en wandklokken.
A lot of 7 table and wall clocks.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#712Elysé SchuermansPeriod: °1938“Parkzicht in de herfst met een paviljoen in de achtergrond”. Olieverf op board. Gesigneerd rechtsonder.
#563Een kader met 3 woodblock print postcards uit Tokyo ca. jaren 30 van de vorige eeuw.
A frame with 3 woodblock print postcards from Tokyo, dating back to the 1930s.No longer availableDim. h 9 x b 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#179Hendrik Van de Sande Bakhuyzen“Uitgebreid landschap met een jong hoogstammig bos en een poel links, wandelaars op een pad en een dorp in de verte”. Olieverf op doek (herdoekt). Oude toeschrijving achteraan en sporen van handtekening rechtsonder.
"Extensive landscape with a young, high-stemmed forest and a pool on the left, hikers on a path, and a village in the distance." Oil painting on canvas (re-stretched). Old attribution with traces of a signature.No longer availableDim. 66 x 85 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#30Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met kleine briljanten en een robijn van +- 0,20 ct.
An 18 carat yellow gold necklace with pendant set with small diamonds and a ruby of approximately 0.20 carats.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 200 / 300 -
#564Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
#453Een gevarieerd lot van 13 aziatica bestaande uit 5 beelden, een instrument, een doosje, een beschilderd potje, 2 kadertjes, 2 stempels en een beschilderd sierplaatje.
A varied lot of 13 Asian items consisting of 5 sculptures, one instrument, one box, one painted jar, 2 frames, 2 stamps, and one painted decorative plate.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#608Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).
#530Een paar ovale amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 4,12 ct.
A pair of oval amethysts with a total weight of approximately 4.12 ct.No longer availableEstimate: € 130 / 180