#496Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#226Een mahoniehouten Empire secretaire, bekroond met koperen ornamenten. 1 lade bovenaan, uitklapbare schrijfklep midden en tweedeurs kast onderaan. 1 handvat houdertje bij bovenlade ontbreekt.
#564Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
#477Een gebeeldhouwd houten groepje van een stamhoofd met zijn drie vrouwen. Mombassa, Kenia.
A sculpted wooden group of a tribal chief with his three wives. Mombasa, Kenya.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#244‘Zittende dame met kruik’, Olie op doek, linksonder onduidelijk gesigneerd in vergulde kader.
'Sitting Lady with Jug', Oil on canvas, unclearly signed in gilt frame at the lower left.No longer availableDim. h 45 x b 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
#596Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
#581Een lot van 5 Afrikaanse instrumenten uit hout en leder.
#349Elysé SchuermansPeriod: °1938“Aan de Reien”. Olieverf op board. Gesigneerd rechtsonder.
"At the Reien". Oil on board. Signed lower right.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#674C. Castagne“Lagune.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#27Een lot van 5 oude bakelieten ‘Brownie’ cameras waaronder 2 Baby Brownies , 2 x de Brownie Flash en een Brownie 127.
A lot of 5 vintage Bakelite 'Brownie' cameras, including 2 Baby Brownies, 2 Brownie Flash models, and a Brownie 127.No longer availableDim. 9 x 9 x 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#280Een paar oorbellen van geelgoud en staal.
A pair of earrings made of yellow gold and steel.No longer availableEstimate: € 80 / 100