#96Een gesculpteerd houten tafeltje met diverse florale elementen in reliëf. Glazen blad nadien bijgevoegd.
A wooden carved table with various floral elements in relief. Glass top added later.No longer availableDim. 71 x 93 x 61Estimate: € 40 / 50 -
#224‘Twee zusjes’, gemengde techniek, 19e eeuws, in ovalen passe-partout en vergulde kader?
#323“Fruits défendu”. Een zamakken beeldje van een jong meisje met appelen naar Rancoulet.
"Fruits défendu". A zamak statue of a young girl with apples by Rancoulet.No longer availableDim. Ø 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#439Jan Vanriet RevolverPeriod: °1948“Dogmes et instructions”. Een uitgave met 4 litho’s, waarvan 1 gesigneerd “Jan Vanriet”.
"Dogmas and instructions". A publication with 4 lithographs, one of which is signed "Jan Vanriet".No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#186Alphonse De TombayPeriod: 1843-1918“Buste van Jules Communaut, directeur van de Crédit Belge”. Gepatineerd brons. Gesigneerd.
#38Een religieus lot bestaande uit een ingekaderde foto van een pater, een tekening van Christus en een plaasteren Christusbeeld in de Art-Deco stijl.
#190Een paar 18 karaats witgouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
A pair of 18 karat white gold heart-shaped earrings set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.42 ct.No longer availableDim. 6,67 gEstimate: € 700 / 800 -
#168Ravissant SilverVijf oostervorken en lepeltjes van sterling zilver 925‰. In originele doosjes.
#629Rik Wynants“Kempense hoeves”. Sanguine op papier. Gesigneerd linksonder.
#368“Sjors & Sjimmie”. Een lot van 5 vintage albums.
"Sjors & Sjimmie". A lot of 5 vintage albums.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#137Een Russisch icoon van St. Pieter. 18de eeuws. Ouderdomschade.
A Russian icon of St. Peter. 18th century. Shows signs of aging.No longer availableDim. 31 x 27 cmEstimate: € 270 / 350