#617NankingEen balustervaas van veelkleurig aardewerk, met decor van krijgers, monochrome draken op de schouder en dito fo-honden als oren. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
#503Een set van 2 Tibetaanse 100 Srang biljetten, 1942-1959.
#678Een inktpot van kleurloos geslepen kristal. Ierland XIXe eeuw.
An inkwell made of colorless cut crystal. Ireland, 19th century.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 80 / 100 -
#442“Oosterse Ruiters”. Een paar paneel deco’s met verguld Oosters tafereel in het reliëf.
#20Een 18 karaats geelgouden ring “toi et moi” bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en twee robijnen met een gezamelijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 carat yellow gold ring "you and me" set with small brilliant diamonds with a total weight of approximately 0.12 ct. and two rubies with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 450 / 500 -
#28Een Kern Aarau 3D microscoop op verstelbare voet.
#171Lachenal & Co. London“Accordeaphone”. Een uit hout en leder gesculptuurde Accordeaphone met celluloid belegd en bijhorend lederen draagtas. Gemerkt “Lachenal & Co. London”. Een uniek instrument waarvan slechts 8 werden gemaakt. Begin 20e eeuw.
"Accordeaphone." A wooden and leather sculpted Accordeaphone with celluloid inlays and accompanying leather carrying case. Marked "Lachenal & Co. London." A unique instrument of which only 8 were made. Early 20th century.No longer availableDim. 24 x 33 x 24cmEstimate: € 3500 / 5000 -
#485Hergé“Het Geheim van de Eenhoorn.”. Hard cover. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, oorlogspapier, te restaureren, zeldzaam.
#496Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 125 x 82cmEstimate: € 40 / 60