#28Een Kern Aarau 3D microscoop op verstelbare voet.
#561Een bronzen Benin-hoofd met vogelkroon. Vroeg 19e eeuw.
A bronze sculpted Benin head with bird crown. Early 19th century.No longer availableDim. 42cmEstimate: € 500 / 750 -
#185Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#88Paul Sersté‘Zittend meisje’, een terracotta beeld getekend Paul Sersté.
#349Elysé SchuermansPeriod: °1938“Aan de Reien”. Olieverf op board. Gesigneerd rechtsonder.
"At the Reien". Oil on board. Signed lower right.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#34Vijf gravures: een topografisch zicht van Venetië naar de XVIIde eeuw. Theo Beerendonk. “Een oude hoeve”. C. Marstboom. “Veldweg”. Lino. Frans Masereel. “Raritäten”. Lino. Felix Timmermans. “µtorenwachter’s nieuwjaarswens. Een geïllustreerd gedicht.
Five engravings: a topographical view of Venice from the 17th century. Theo Beerendonk. "An old farmhouse". C. Marstboom. "Field path". Lino. Frans Masereel. "Rarities". Lino. Felix Timmermans. "Tower watchman's New Year's wish. An illustrated poem.No longer availableDim. 15 x 18 cm - 38 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#300Een 18 karaats witgouden halsketting met hanger bezet met één centrale briljant van +-0,15 ct.
An 18 carat white gold necklace with pendant, adorned with one central brilliant-cut diamond of approximately 0.15 carats.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 400 / 500 -
#792WasmuelEen set van vier oranje polychroom aardewerken vaasjes met twee bijbehorende plateaus. Eén schilfer aan het kleinste schaaltje.
Set of four orange polychrome earthenware vases with two matching plateaus. One flake on the smallest dish.No longer availableDim. H: 5-10 cmEstimate: € 30 / 50