#96Een gesculpteerd houten tafeltje met diverse florale elementen in reliëf. Glazen blad nadien bijgevoegd.
A wooden carved table with various floral elements in relief. Glass top added later.No longer availableDim. 71 x 93 x 61Estimate: € 40 / 50 -
#682C. Castagne“Marina.” Aquarel op papier. Gesigneerd, gedateerd ‘37.
"Marina." Watercolor on paper. Signed, dated '37.No longer availableDim. 25,5 x 36 cmEstimate: € 25 / 35 -
#209A. Vermeulen“Zeezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1911.
"Seaview". A painting, oil on canvas, signed and dated 1911 at the bottom.No longer availableDim. 47 x 77cmEstimate: € 120 / 200 -
#794Een klein bloempotje met het motief van vogels en vlinders gemerkt Herend en hierbij toegevoegd een bonbonniere in de vorm van een ei en gemerkt Haas & Czjzek S.A.
#651Een gunibri op een schildpad en een oude tamtam.
A guinea fowl on a turtle and an old tam-tam.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#510Drie peervormige in briolette geslepen amethisten.
#43Een wandelstok met verborgen zwaard, made in India.
#572Twee heraldische leeuwtjes van gesculpteerd albast.
#556GhoumEen zijde handgeknoopt tapijt. Gemerkt Ghoum.
A hand-knotted silk carpet. Marked Ghoum.No longer availableDim. 175 x 105cmEstimate: € 200 / 300