Other lots by Tabriz
Similar lots by type
-
#349
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 231 x 84 cmEstimate: € 60/100 -
#662Heriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 302 x 198 cmEstimate: € 120/200 -
#382
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Deux différentes carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 144 x 88 & 153 x 99 cmEstimate: € 20/30 -
#329
Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt.
Tapis d’Orient en laine ancien. Noué main.No longer availableDim. 203 x 131 cmEstimate: € 40/60 -
#619Bidjar
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 348 x 252 cmEstimate: € 200/300 -
#359
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 159 x 96 cmEstimate: € 30/40 -
#339
Een antiek Oosters wollen tapijt. Enige slijtage.
Tapis d’Orient ancien en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 204 x 136 cmEstimate: € 100/120 -
#644Shiraz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main<.No longer availableDim. 235 x 157 cmEstimate: € 100/120 -
#689Hamadan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 308 x 86 cmEstimate: € 100/180 -
#405
Een koperen luchter met twaalf lichtarmen en pendeloques van kristal.
Lustre en cuivre à douze lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#389
Een groot en een klein Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
Une grande et une petite carpette d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 185 x 118 & 112 x 79 cmEstimate: € 30/60 -
#462
Een grote handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Grand couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 389 x 85 cmEstimate: € 80/120 -
#482
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 200 x 138 cmEstimate: € 100/120 -
#694Koliai
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 282 x 157 cmEstimate: € 200/300 -
#664Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis Persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 101 x 191 cmEstimate: € 60/100 -
#334
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 237 x 173 cmEstimate: € 50/80 -
#634Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 290 x 92 cmEstimate: € 60/100 -
#679Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 100 x 194 cmEstimate: € 60/100 -
#712
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 114 cmEstimate: € 100/120 -
#714Bidjar
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 260 x 145 cmEstimate: € 100/120 -
#369
Een handgeknoopt Morikarpetje van wol en katoen. We voegen er een Chinees wollen tapijtje met een voorstelling van een paradijsvogel aan toe.
Petite carpette Mori en laine et coton. Nous ajoutons une carpette chinoise représentant un oiseau du paradis.No longer availableDim. 187 x 127 & 160 x 103 cmEstimate: € 30/50 -
#342
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 205 x 126 cmEstimate: € 80/100 -
#654Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 293 x 90 cmEstimate: € 60/100 -
#780
Een sac-à-perles luchter van koper en kristal.
Sac-à-perles en cuivre et cristal.No longer availableEstimate: € 25/50
Other lots in this auction
-
#584
“Bloeiende kersenboom”. Aquarel. Draagt een handtekening. Chinese school
“Cerisier en fleurs”. Aquarelle. Porte une signature. Ecole chinoise.No longer availableDim. 45 x 22,5 cmEstimate: € 200/240 -
#27Foley
Een servies van meerkleurig porselein met een vogel- en bloemendecor in Lodewijk XV-stijl. Bestaande uit zes kopjes, zes onderschoteltjes en zes borden. Model Broadway. Engeland.
Service en porcelaine polychrome à décor de fleurs et d’oiseaux de style Louis XV. Comprenant six tasses, six soucoupes et six assiettes. Modèle Broadway. Angleterre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#203
“Jockey te paard”. Een bronzen beeld naar een werk van Isidore Jules Bonheur.
“Jockey à cheval”. Sculpture en bronze d’après une oeuvre d’Isidore Jules Bonheur.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 1200/1400 -
#132Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983
“Havenzicht” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#579
“Compositie”. Gemengde techniek op basis van een reproductie van Malevich. Draagt monogram E.L.
“Composition”. Technique mixte à basis d’une reproduction de Malevich. Porte un monogramme E.L.No longer availableDim. 63 45 cmEstimate: € 60/100 -
#367
Een lot kristal, bestaande uit twee verschillende vazen, waarvan één met messingen montuur, een peper en zoutvaatje, een coupe en een dame van gesatineerd kristal. Grotendeels gemerkt ‘Royal Cristal Rock’.
Lot de cristaux comprenant deux différents vases dont un avec monture en laiton, un poivrier et une salière, une coupe et une statuette de dame en cristal satiné. En grande partie “Royal Cristal Rock”.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#499
Een Peruviaanse houten grafpaal op een marmeren sokkel.
Ornement de tombeau péruvien en bois sculpté sur socle en marbre.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#432
Twee Märklin spoorwegbruggen en een Bing spoorwegoverweg. Medio XXste eeuw.
Deux ponts de chemin de fer Märklin et un passage à niveau Bing. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#519
Een paar oude Japanse ingekleurde houtsneden met Geisha’s en krijgers. Beide gesigneerd. XIXe eeuw.
Paire de gravures sur bois japonaises colorées. Représentant des geisha et des guerriers. Signées. XIXe siècle.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#593
“Mannenfiguur”. Een zwartgelakt kunstwerk, gesculpteerd uit een boomstam
“Figure masculin”. Sculpté dans un tronc d’arbre, laqué noir.No longer availableDim. h: 184 cmEstimate: € 200/300 -
#136
Een massief rolbureau van gesculpteerd tropisch hout. Zanzibar.
Bureau à rouleau en bois tropique massif. Zanzibar.No longer availableDim. 122 x 141 x 72 cmEstimate: € 200/300 -
#670
Mahoniehouten arts and crafts armstoel. Hoge rugleuning met drie spijlen in de vorm van gestileerde bloemenstengels. Oorspronkelijke bekleding van William Morris.
Chaise art nouveau en acajou. Haut dossier à trois lattes en forme de fleurs stylisées. Tissu d’origine par William Morris.No longer availableDim. H.123 cmEstimate: € 300/400