Other lots by Gabbeh
#679Gabbeh
#654Gabbeh
#634Gabbeh
#649Gabbeh
#389
Een groot en een klein Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#342
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#334
#482
#369
#349
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#462
Een grote handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#662Heriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#780
Een sac-à-perles luchter van koper en kristal.
Sac-à-perles en cuivre et cristal.No longer availableEstimate: € 25/50 -
#689Hamadan
#329
Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt.
#359
#714Bidjar
#534
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. te metenEstimate: € 120/200 -
#644Shiraz
#659Tabriz
#694Koliai
#712
#619Bidjar
#514
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#405
Een koperen luchter met twaalf lichtarmen en pendeloques van kristal.
#339
Een antiek Oosters wollen tapijt. Enige slijtage.
#566Tabriz
#382
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Deux différentes carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 144 x 88 & 153 x 99 cmEstimate: € 20/30
#246
#564
Apen in een maïsplant. Ebbenhouten beeld. Makonde. Kleine herstelling.
#8
Een lot van negen schildvormige glasraampjes in diverse kleuren.
Lot de neuf petit vitraux en forme d’écusson. Différentes couleurs.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#543
Een vaas op sokkel van groene kwarts.
Een paar tweeledige buffetkasten met vier paneeldeuren onder drie laden onderaan. Het opzet bij één met vier gevitreerde deuren en bij de ander met twee gevitreerde deuren langs een centrale spiegel. Omstreeks 1920.
Paire de buffets à deux corps, le bas à quatre portes pleines sous trois tiroirs, le haut de l’un à quatre portes vitrées, de l’autre à deux portes vitrées flanquant un miroir. Vers 1920.No longer availableDim. h: 226 cmEstimate: € 400/600 -
#347
#252J. Debryn
“Kudde schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#537
#380
Een lot verschillende roestvrij stalen herenhorloges.
Lot de différentes montres d’homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#4
Veertien gekleurde glazen van Val Saint-Lambert. Diverse modellen.
#76
Een lot zilveren bestek, bestaande uit elf grote messen, vijf botermessen (Waarvan één zonder lemmet) , een vork en twee vleesvorken. Allen 800‰, de laatste drie met Duitse keuren.
Lot de couverts en argent comprenant onze grands couteaux, cinq couteaux à beurre (dont un sans lame), une fourchette et deux fourchettes à viande. Toutes les pièces 800‰, les trois dernières aux poinçons allemands.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#39Ant. Morin (?)
“Le moulin de Steenvoorde”. Aquatinte sur papier fait à la main. Signée et numérotée 9/12 hors planche.No longer availableDim. 23 x 18 cmEstimate: € 25/50