#664GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#342Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#714BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#654GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#482Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#679GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#712Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#389Een groot en een klein Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#659TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#462Een grote handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#405Een koperen luchter met twaalf lichtarmen en pendeloques van kristal.
#349Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#694KoliaiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#662HerizEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#780Een sac-à-perles luchter van koper en kristal.
Sac-à-perles en cuivre et cristal.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#339Een antiek Oosters wollen tapijt. Enige slijtage.
#359Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#619BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#689HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#334Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#329Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt.
#382Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Deux différentes carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 144 x 88 & 153 x 99 cmEstimate: € 20 / 30
#660“Bell boy”. Een promotiefiguur van polychroom kunststof. Amerikaans werk.
#306Een handgeknoopt wollen Turks Kazaktapijt.
#252J. Debryn“Kudde schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Troupeau de moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#98“Dame met meeuw”. Een groep van meerkleurig plaaster.
#595Jozef CantréEen houtsnede met personages. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Gravure sur bois aux personnages. Signée et numérotée hors planche.No longer availableDim. 23 x 16,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#564Apen in een maïsplant. Ebbenhouten beeld. Makonde. Kleine herstelling.
#506Een hoge secretaire van gefineerd en deels zwartgepatineerd hout in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade erboven. Marmeren blad manco.
Haut secrétaire en bois de placage et bois noirci de style Louis Philippe. Ouvrant à deux portes pleines en dessous de l’abattant et à un tiroir au dessus. Tablette de marbre manque.No longer availableDim. h: 153 cmEstimate: € 180 / 240 -
#262“L’ album de la guerre 1914 - 1919. Twee delen. Parijs, 1924.
#238HornbyEen antiek speelgoedmodel in oorspronkelijke doos.
Jouet ancien dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#383Een mahoniehouten spiegelkader. Tijdperk Louis-Philippe.
Cadre de miroir en acajou. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. H. 96 cmEstimate: € 80 / 120