Similar lots by type
-
#359
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 159 x 96 cmEstimate: € 30/40 -
#714Bidjar
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 260 x 145 cmEstimate: € 100/120 -
#566Tabriz
Een Perzisch tapijt van wol met een motief van een gestileerde rozentuin. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine à motif d’un jardin de roses stylisé. Noué main.No longer availableDim. 304 x 394 cmEstimate: € 300/500 -
#619Bidjar
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 348 x 252 cmEstimate: € 200/300 -
#382
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Deux différentes carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 144 x 88 & 153 x 99 cmEstimate: € 20/30 -
#389
Een groot en een klein Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
Une grande et une petite carpette d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 185 x 118 & 112 x 79 cmEstimate: € 30/60 -
#689Hamadan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 308 x 86 cmEstimate: € 100/180 -
#405
Een koperen luchter met twaalf lichtarmen en pendeloques van kristal.
Lustre en cuivre à douze lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#462
Een grote handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Grand couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 389 x 85 cmEstimate: € 80/120 -
#339
Een antiek Oosters wollen tapijt. Enige slijtage.
Tapis d’Orient ancien en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 204 x 136 cmEstimate: € 100/120 -
#334
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 237 x 173 cmEstimate: € 50/80 -
#654Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 293 x 90 cmEstimate: € 60/100 -
#482
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 200 x 138 cmEstimate: € 100/120 -
#780
Een sac-à-perles luchter van koper en kristal.
Sac-à-perles en cuivre et cristal.No longer availableEstimate: € 25/50 -
#349
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 231 x 84 cmEstimate: € 60/100 -
#679Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 100 x 194 cmEstimate: € 60/100 -
#369
Een handgeknoopt Morikarpetje van wol en katoen. We voegen er een Chinees wollen tapijtje met een voorstelling van een paradijsvogel aan toe.
Petite carpette Mori en laine et coton. Nous ajoutons une carpette chinoise représentant un oiseau du paradis.No longer availableDim. 187 x 127 & 160 x 103 cmEstimate: € 30/50 -
#662Heriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 302 x 198 cmEstimate: € 120/200 -
#342
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 205 x 126 cmEstimate: € 80/100 -
#664Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis Persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 101 x 191 cmEstimate: € 60/100 -
#694Koliai
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 282 x 157 cmEstimate: € 200/300 -
#659Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 182 x 62 cmEstimate: € 60/100 -
#712
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 114 cmEstimate: € 100/120 -
#329
Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt.
Tapis d’Orient en laine ancien. Noué main.No longer availableDim. 203 x 131 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#721
Een Hindoeïstische groep van gegoten steengoed.
Groupe hindou en grès moulé.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/120 -
#730
Een lot van vier reproducties, twee schilderijen en een houtsnede.
Lot de quatre reproductions, deux peintures et une gravure sur bois.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#628
“Migrerende olifanten met de Kilimandjaro in de achtergrond”. Een decoratieve foto op plexiglas.
“Migration d’éléphants devant le Kilimanjaro”. Grand photo sur plexiglas.No longer availableDim. 180 x 60 cmEstimate: € 300/400 -
#633
Paar hoofden van gebeeldhouwd hout. Makonde, Tanzanië. Met bijpassende sokkels.
Paire de têtes en bois sculpté. Makonde Tanzanie. Avec sellettes assorties.No longer availableDim. 75 x 44 cmEstimate: € 100/120 -
#66
Een gebeeldhouwde eikenhouten Lodewijk XV bijzettafel met gebogen poten. Mooi versierde gordel in reliëf. XIXde eeuw.
Table d’appoint en chêne sculpté de style Louis XV. Ceinture décorée en relief et pieds cabriolets. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#235
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met 150 diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,41 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de 150 diamants ayant un poids total de ± 1,41 ct.No longer availableDim. 9,5 gEstimate: € 2200/2400 -
#773
Een staande lamp van gesculpteerd hout in de vorm van een gecanneleerde zuil.
Lampadaire en bois sculpté en forme d’une colonne cannelée.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 50/80 -
#417
Een achtdelig theeserviesje van meerkleurig en verguld porselein in empirestijl, versierd met classicistische decors. Onderaan gemerkt.
Service à thé huit pièces en porcelaine polychrome et dorée de style Empire. Décor classique. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 300/340 -
#138Val St. Lambert
Twee kandelaars en een vaasje van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt en in originele verpakking.
Deux candélabres et un petit vase en cristal taillé incolore. Marque sous la base et dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#535A. Six
“Molenzicht” & “Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Vue d’un moulin” et “Paysage rupestre”. Huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 38 x 68 cmEstimate: € 80/120 -
#63
Een lot van zes verschillende verrekijkers.
Lot de six jumelles différentes.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#577
Een paar hexagonale balustervazen van cloisonné op brons, versierd met een decor van ruiters. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Paire de bases balustres hexagonaux en bronze cloisonné décorés de cavaliers. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 36,5 cmEstimate: € 300/400