#356Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#624
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.
#56
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
#316Tabriz
#146Yomoud
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
#325
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#340Indo-Hamadan
Oosterse loper van wol. Handgeknoopt.
#36
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Een groot Chinees wollen tapijt.
#300
Lage eendeursvitrine van mahoniehout in Empirestijl. Versierd met twee koperen zuiltjes op de stijlen en met enige marqueterie bovenaan.
Vitrine basse à une porte en acajou de style Empire. Décor de deux colonnettes en cuivre sur les pans et d’un peu de marqueterie vers le haut.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#376
Een lot van vier Oosterse bidkleedjes.
#166Naïn
#266
Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#786
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#622Kirman Lavar
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#366
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#336
#306
Twee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#116
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#656Hassinabad
#755
#716
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#46Mori
Een handgeknoopt wollen karpetje.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 187 x 136 cmEstimate: € 30/40
#451
#629
Sabre à fourreau en cuir et chapeau cérémoniel en osier, à bordure en cuire et aux plumes d’origine. Travail nigérien.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#699
#40
Een eikenhouten hoekkastje met één deur.
Encoignure en chêne ouvrant à une porte.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#358
Een oude Engelse barometer.
Baromètre anglais ancien.No longer availableDim. l: 81 cmEstimate: € 30/40 -
#22
Een armstoel van gesculpteerd hout in Lodewijk XIII-stijl.
#662Mieke Nix
Een reeks van negentien verschillende losse etsen in kaften. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Suite de dix-neuf eaux-fortes signées hors planche. Dans des couvertures non-reliées.No longer availableEstimate: € 40a/60 -
#541
Een cachepot van Imariporselein in messingen montuur.
#229Leo CleymansPeriod: °1937
“Mistige ochtend in de haven van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Matin brumeux dans le port d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#29
Een oude poppenwagen.
Ancien landau de poupée.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#70
Een lot verschillende armbanden van zilver.
#584Henri De Braekeleer
“De lezeres”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
“La liseuse”. Lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 80/120