#755Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#206Een groot Chinees wollen tapijt.
#624Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.
#336Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#325Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#146YomoudEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
#340Indo-HamadanOosterse loper van wol. Handgeknoopt.
#376Een lot van vier Oosterse bidkleedjes.
#116Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#656HassinabadEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#356GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#136Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#56Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
#36Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#366Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#46MoriEen handgeknoopt wollen karpetje.
#786Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#306Twee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#622Kirman LavarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#266Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Vitrine basse à une porte en acajou de style Empire. Décor de deux colonnettes en cuivre sur les pans et d’un peu de marqueterie vers le haut.No longer availableEstimate: € 100 / 120
#745Een grote mahoniehouten sideboard. Drie tabletten en vier gedraaide poten.
#13Een Onze-Lieve-Vrouwenbeeld van meerkleurig Brussels porselein onder stolp.
Statuette de la Sainte-Vierge en porcelaine de Bruxelles sous globe en verre.No longer availableDim. h; 50 cmEstimate: € 20 / 30 -
#761Twee verzamelalbums en een partij losse postzegels.
#685Kahraman silver IstamboelDrie verschillende halssnoeren van zilver bezet met half edelstenen en met twee originele hoesjes.
Trois colliers en argent sertis de pierres semi-précieuses et deux petits sacs d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#726Ovale tafel van mahoniehout. Vier gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw maar tafelblad vervangen.
Table ovale en acajou. Quatre pieds tournés aux étranglements. XIXe siècle, tablette remplacée.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#400Een naaitafeltje en een lessenaartje.
Table d’ouvrage et un pupitre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#19Een klein bijzettafeltje met marqueterie in het blad.
Table d’appoint à tablette en marqueterie.No longer availableDim. b: 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#437Een lot diverse juwelen, bestaande uit een snoer van avonturiet en één van tijgeroog, een zilveren ring met amber en één met groen jade, een kleine zilveren Boeddha als hanger en één van jade en een kleine bronzen hanger als souvenir uit 1959.
Lot de bijoux divers comprenant un collier en avonturite et un en oeil de tigre, une bague en argent sertie d’ambre et une de jade vert, un petit Bouddha en argent et un en jade, ainsi qu’un petit pendentif en bronze, souvenir de 1959.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#50Een lot zilveren ringen en hangers bezet met fantasiestenen.
#53Een paar handgeschilderde miniatuurtjes. Gemonogrammeerd.
Paire de miniatures peintes à la main. Monogrammées.No longer availableDim. l: 6 cmEstimate: € 80 / 120