Other lots by Gabbeh
-
#76Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 106 cmEstimate: € 30/60 -
#496Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 275 x 176 cmEstimate: € 50/100 -
#346Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 100 x 194 cmEstimate: € 60/100 -
#336Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 293 x 90 cmEstimate: € 60/100
Similar lots by type
-
#506Heriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 302 x 198 cmEstimate: € 120/200 -
#716
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 230 x 175 cmEstimate: € 40/60 -
#116Bidjar
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 260 x 145 cmEstimate: € 100/120 -
#316
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 310 x 221 cmEstimate: € 120/200 -
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
No longer availableDim. 205 x 313 cm -
#476Kashan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 249 x 167 cmEstimate: € 120/200 -
#146Meshed
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#486Mori Bochara
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 295 x 195 cmEstimate: € 80/100 -
#126Tabriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol, katoen en zijde.
Tapis d’Orient en laine, coton et soie. Noué main.No longer availableDim. 233 x 167 cmEstimate: € 150/250 -
#446
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 303 x 198 cmEstimate: € 40/60 -
#686Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 208 x 292 cmEstimate: € 120/200 -
#56Bokhara
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 240 x 160 cmEstimate: € 30/50 -
#456
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Couloir persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 340 x 84 cmEstimate: € 120/200 -
#66Pakistan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 168 x 95 cmEstimate: € 30/50 -
#266
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 291 x 201 cmEstimate: € 80/120 -
#106Koliai
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 282 x 157 cmEstimate: € 80/120 -
#526Shiraz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main<.No longer availableDim. 235 x 157 cmEstimate: € 100/120 -
#46Krachi
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 122 x 83 cmEstimate: € 70/80 -
#136
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 205 x 313 cmEstimate: € 120/200 -
#326Hamadan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 308 x 86 cmEstimate: € 100/180 -
#706Keshan
Oosters tapijt van wol. Handgeknoopt. Centraal medaillon met een olijfgroene fond.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Médaillon central sur fond vert olive.No longer availableDim. 288 x 200 cmEstimate: € 300/500 -
#536Mori Yomoud
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
Tapis d’orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 250 x 330 cmEstimate: € 200/240 -
#296
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 308 x 352 cmEstimate: € 200/300 -
#286
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 360 x 255 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#795
Een lot meerkleurig aardewerk bestaande uit een zigeunerkoppel, drie vissers en een vissersvrouw en een tabakspot in de vorm van een hoofd.
Lot de faïences polychromes comprenant un couple de tziganes, trois pêcheurs et une femme de pêcheur et un pot à tabac en forme de tête humaine.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#256
Een Engelse linenpress van mahoniehoutfineer met twee grote en twee kleine laden onderaan.
Linenpress anglais en placage d’acajou ayant deux grands et deux petits tiroirs vers le bas, en dessous de deux grandes portes.No longer availableDim. 212 x 130 cmEstimate: € 240/360 -
#409
“Moeder en kind”. Gravure. Draagt een handtekening: Jakob Smits.
“Mère et enfant”. Gravure. Porte une signature: Jakob Smits.No longer availableDim. 16 x 19 cmEstimate: € 25/35 -
#591
Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kragen met oren in de vorm van Fohonden. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Eén vaas met een scheur over de lengte van (..)
Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Couples de qilong sur les épaules. Cols évasés accostés de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle. Une avec une Fissure sur le ventre. (..)No longer availableDim. H. 83 cmEstimate: € 4000/5000 -
#287
Een lotje zilver, bestaande uit een mooi opengewerkte en versierde taartschep, een sterling servetring en een kinderlepeltje.
Petit lot d’argent comprenant une pelle à tarte joliment ajourée, un rond de serviette en argent sterling et une cuillère d’enfant.No longer availableDim. 76,6 gEstimate: € 50/60 -
#405
Een onderdeel van een balustrade van gesculpteerd eikenhout.
Partie d’une balustrade en chêne sculpté.No longer availableDim. b: 142 cmEstimate: € 60/100 -
#745
Een blauw en witte Delftse vaas met merk L.V.S. met een decor van bloemen en putti.
Vase en faïence bleue et blanche de Delft avec la marque L.V.S. à décor de fleurs et de putti.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 50/80 -
#42
Een miniatuur damesportret in koperen kadertje in Lodewijk XVI-stijl. Gesigneerd. We voegen er een gedrukt miniatuur op porselein aan toe.
“Portrait de dame”. Miniature dans un cadre en cuivre de style Louis XVI. Signée. Nous ajoutons une miniature imprimée sur porcelaine.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#641
Een gemberpot van blauw en wit Chinees porselein met paradijsvogels in het decor.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor d’oiseaux du paradis.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 50/60 -
#149Alfred Schenk
“Schapen in de stal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Moutons dans la bergerie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#197
Een bain-marie van sterling zilver met ajourwerk.
Bain marie en argent sterling ajouré.No longer availableDim. 740, 31 g Ø 23 cmEstimate: € 320/420 -
#782C. Sielens
“Bloemenstilleven” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 20 cmEstimate: € 30/50