Other lots by Gabbeh
#76Gabbeh
#496Gabbeh
#346Gabbeh
#336Gabbeh
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 293 x 90 cmEstimate: € 60/100
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
No longer availableDim. 205 x 313 cm -
#686Heriz
#296
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#316
#526Shiraz
#326Hamadan
#56Bokhara
#506Heriz
#136
#126Tabriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol, katoen en zijde.
#446
#146Meshed
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#266
#476Kashan
#116Bidjar
#66Pakistan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#106Koliai
#286
#716
#456
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#46Krachi
#706Keshan
#536Mori Yomoud
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
#486Mori Bochara
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 295 x 195 cmEstimate: € 80/100
#33
Kruik van blauw en grijs steengoed. Keulen.
Cruche en grès gris et bleu. Cologne.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#570Jean GarnierPeriod: 1853 - 1910
“Spittende boer”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Met gietersmerk.
“Paysan creusant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Avec cachet de fonderie.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 380/440 -
#2
#168
#612E. Dubois
“Het verdriet”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#213
“Waadvogel.” Bronzen beeld.
#412Lucebert
“Figuur”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘61.
“Personnage”. Encre sur papier. Signé et daté ‘61.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 80/120 -
#376
Een driezitsbank met roze stoffen bekleding op eikenhouten poten.
#89Mapin & Webb Ltd.
#827
Miroir debout en bois de placage de style classique.No longer availableDim. h: 245 cmEstimate: € 200/240 -
#540Val St. Lambert
Een paar kandelaars van kleurloos kristal. Gemerkt.
#537
Tasse en porcelaine de Chine polychrome décorée de personnages et de calligraphie. Petit éclat.No longer availableEstimate: € 50/70