#126Tabriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol, katoen en zijde.
#266
#56Bokhara
#486Mori Bochara
#496Gabbeh
#76Gabbeh
#476Kashan
#456
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#136
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#146Meshed
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#706Keshan
#326Hamadan
#296
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#686Heriz
#46Krachi
#316
#286
#346Gabbeh
#106Koliai
#116Bidjar
#716
#66Pakistan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#336Gabbeh
No longer availableDim. 205 x 313 cm
#162Paul HagemansPeriod: Antwerpen 1884-1959
“Schrijvende dame”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Femme écrivant”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 31 cmEstimate: € 200/300 -
#829
Een kleine en sobere chaise commode van eikenhout.
Chaise commode petite et sobre en chêne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#427
Een paar tafellampjes van bruingepatineerd zamak met glazen kapjes in de geest van Tiffany’s.
Paire de lampes de table en régule à patine brune aux abat-jour en verre dans l’esprit de Tiffany.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/100 -
#455
#660
#444Jan BurssensPeriod: 1925 - 2002
“El Che”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“El Ché”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 x 42 cmEstimate: € 40/50 -
#538
#79
“Best place to be”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘IZ’.
“Best place to be”. Huile sur toile. Monogrammée IZ.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 100/150 -
#621
Een bronzen beeld van een zittende Boeddha.
#813
#320
Een eikenhouten rolbureau met opzet.
Bureau à cylindre en chêne.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#9Paul LautersPeriod: 1806 - 1875
“Bûche”. Dessin sur papier. Signé et daté 1846.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 40/60