Other lots by Gabbeh
-
#76Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 106 cmEstimate: € 30/60 -
#496Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 275 x 176 cmEstimate: € 50/100 -
#346Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 100 x 194 cmEstimate: € 60/100 -
#426Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 330 x 92 cmEstimate: € 60/100
Similar lots by type
-
#326Hamadan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 308 x 86 cmEstimate: € 100/180 -
#536Mori Yomoud
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
Tapis d’orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 250 x 330 cmEstimate: € 200/240 -
#446
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 303 x 198 cmEstimate: € 40/60 -
#296
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 308 x 352 cmEstimate: € 200/300 -
#46Krachi
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 122 x 83 cmEstimate: € 70/80 -
#486Mori Bochara
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 295 x 195 cmEstimate: € 80/100 -
#456
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Couloir persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 340 x 84 cmEstimate: € 120/200 -
#706Keshan
Oosters tapijt van wol. Handgeknoopt. Centraal medaillon met een olijfgroene fond.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Médaillon central sur fond vert olive.No longer availableDim. 288 x 200 cmEstimate: € 300/500 -
#116Bidjar
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 260 x 145 cmEstimate: € 100/120 -
#316
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 310 x 221 cmEstimate: € 120/200 -
#716
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 230 x 175 cmEstimate: € 40/60 -
#66Pakistan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 168 x 95 cmEstimate: € 30/50 -
#266
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 291 x 201 cmEstimate: € 80/120 -
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
No longer availableDim. 205 x 313 cm -
#686Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 208 x 292 cmEstimate: € 120/200 -
#476Kashan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 249 x 167 cmEstimate: € 120/200 -
#526Shiraz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main<.No longer availableDim. 235 x 157 cmEstimate: € 100/120 -
#146Meshed
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#106Koliai
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 282 x 157 cmEstimate: € 80/120 -
#126Tabriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol, katoen en zijde.
Tapis d’Orient en laine, coton et soie. Noué main.No longer availableDim. 233 x 167 cmEstimate: € 150/250 -
#506Heriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 302 x 198 cmEstimate: € 120/200 -
#56Bokhara
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 240 x 160 cmEstimate: € 30/50 -
#136
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 205 x 313 cmEstimate: € 120/200 -
#286
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 360 x 255 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#697
Een paar kleine balustervaasjes van meerkleurig porselein met een bloemendecor.
Paire de petits vases balustres en porcelaine polychrome à décor de fleurs.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100/160 -
#404
Een lot grafiek, bestaande uit twee etsen van Albert Geudens (één zonder kader) en een kleurenets van Roger Hebbelinck. de laatste genummerd 275/300.
Lot de gravures comprenant deux eaux fortes par Albert Geudens (une sans cadre) et une eau forte en couleurs par Roger Hebbelinck numérotée 275/300.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#651
Een balustervaas van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120/200 -
#718
Een bronzen damesprofiel op marmeren sokkel. Tijdperk art deco.
Profile de dame en bronze sur socle en marbre. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 35/45 -
#591
Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kragen met oren in de vorm van Fohonden. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Eén vaas met een scheur over de lengte van (..)
Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Couples de qilong sur les épaules. Cols évasés accostés de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle. Une avec une Fissure sur le ventre. (..)No longer availableDim. H. 83 cmEstimate: € 4000/5000 -
#684Alfons Van Beurden
“Landschap met kanaal”. Pastel. Gesigneerd.
“Paysage au canal”. Pastel. Signé.No longer availableDim. 34 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#232Dominique d’Orange
“Terrasgezicht”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 1061/1250 buiten de plaat.
“Vue de terrasse”. Sérigraphie. Signée et numérotée 1061/1250 hors planche.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 50/80 -
#315
Een eendeurskast van gesculpteerd eikenhout.
Armoire à une porte en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#724
“De ontmoeting”. Een Chinese aquarel op rijstpapier.
“La rencontre”. Aquarelle chinoise sur papier de riz.No longer availableDim. 107 x 28 cmEstimate: € 120/200 -
#368
Een waterketel en koffiepot van rood koper en een koffiemolen van hout en messing van het merk K & M.
Bouilloire et cafetière en cuivre rouge et moulin à café en bois et laiton de la marque K & M.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#434Antoine De Loose
“Zittend naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu assis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 33 cmEstimate: € 30/50 -
#63
Een damesbuste van terracottakleurig aardewerk op gipsen sokkel.
Buste de dame en faïence de couleur terre cuite. Sur socle en plâtre.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 120/200