Other lots by Heriz
#116Bidjar
#126Tabriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol, katoen en zijde.
#296
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#346Gabbeh
#476Kashan
#716
#286
#136
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#76Gabbeh
#336Gabbeh
#456
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
No longer availableDim. 205 x 313 cm -
#266
#706Keshan
#496Gabbeh
#146Meshed
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#56Bokhara
#106Koliai
#46Krachi
#326Hamadan
#536Mori Yomoud
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
#486Mori Bochara
#316
#66Pakistan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 168 x 95 cmEstimate: € 30/50
#519Youri DemeurePeriod: 1927 - 2003
“Materie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
#458
Houten paard als schrijfgereihouder. Rajasthan.
#16
Een mahoniehouten D-end table met twee klapbladen.
Een eendeurskast van gesculpteerd eikenhout.
#805
#333
Een bureaupendule van bruingepatineerd zamak, versierd met een burlend hert en met een inktpot met een kikker op het deksel.
Pendule de table en régule à patine brune décorée d’un cerf brâmant et avec un encrier surmonté d’une grenouille.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#428
#523
#673
Théière en porcelaine de Chine polychrome à décor de cache-pot fleuris.No longer availableDim. h: 12Estimate: € 50/60 -
#175
Een 18 karaats geel gouden halssnoer met parels.
#677
Vase en faïence de Chine et un pot à gingembre polychrome. Couvercles recollés. Marques sous les bases.No longer availableDim. H. 40 & 33 cmEstimate: € 60/100 -
#331
Bol et corbeille en verre polychrome à décor en relief de végétation.No longer availableEstimate: € 60/100