Other lots by Gabbeh
#76GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#346GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#336GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#426GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 330 x 92 cmEstimate: € 60 / 100
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
No longer availableDim. 205 x 313 cm -
#716Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#506HerizEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#526ShirazEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#116BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#686HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#46KrachiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#136Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#296Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#536Mori YomoudEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
#56BokharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#326HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#476KashanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#456Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#486Mori BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#286Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#146MeshedEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#266Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#126TabrizEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol, katoen en zijde.
#316Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#66PakistanEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#446Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#106KoliaiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Médaillon central sur fond vert olive.No longer availableDim. 288 x 200 cmEstimate: € 300 / 500
#352Kurt Peiser“Place de la Chapelle”. Ingekleurde ets. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 14/100.
#540Val St. LambertEen paar kandelaars van kleurloos kristal. Gemerkt.
#246Een eikenhouten garderobe met twee paneeldeuren en twee laden onderaan, bovenaan met kroon en aan de zijkant twee gedraaide zuiltjes.
#659Lot van 12 stuks grafisch werk: 3 litho’s met oorlogsthema’s onder Hendrik IV, Louis-Philippe en Napoléon III, door E. Simon, Strasbourg omstreeks 1870 (32 x 43 cm). Een Duitse gekleurde houtgravure met de slag bij Saarbrücken (54 x 33 cm). 2 gekleurde staalgravures met standbeelden van Raab naar Buys en van Wagner naar Riegel & Kuhn. Ed. Koehler, Darmstadt medio XIXde eeuw. 2 litho’s: “Le Frère du Roi” en “Le Pape” naar de XIXde eeuw. 4 litho’s met heiligen, Arnz & Cie, Düsseldorf (50 x 36,5 cm(..)
Lot graphique 12 pièces: 3 lithos aux thèmes de la guerre sous Henri IV, Louis-Philippe et Napoléon III, par E. Simon, Strasbourg vers 1870 (32 x 43 cm). Gravure sur bois allemande représentant la bataille à Saarbrücken (54 x 33 cm). 2 gravures sur acier en couleurs aux statues par Raab d’après Buys et par Wagner d’après Riegel & Kuhn. Ed. Koehler, Darmstadt, milieu du XIXe siècle. 2 lithos: “Le Frère du Roi” et “Le Pape” d’après le XIXe siècle. 4 lithos aux saints, Arnz & Cie, Düsseldorf (50 x (..)No longer availableEstimate: € 40 / 60