#126Tabriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol, katoen en zijde.
#116Bidjar
#486Mori Bochara
#296
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#76Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
No longer availableDim. 205 x 313 cm -
#136
#686Heriz
#266
#106Koliai
#476Kashan
#56Bokhara
#536Mori Yomoud
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
#456
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#346Gabbeh
#286
#496Gabbeh
#716
#706Keshan
#66Pakistan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#46Krachi
#336Gabbeh
#146Meshed
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#326Hamadan
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 308 x 86 cmEstimate: € 100/180
#501
Plat en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40/60 -
#228
#101
“Olifant”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
#389Boch La Louvière
Een vierdelig lampetstel van groen en verguld aardewerk.
#176
#528
Paire de vases balustres en porcelaine polychrome à décor de personnages. Travail chinois.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 80/120 -
#434Antoine De Loose
“Zittend naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#125
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de baguettes ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 1,65 gEstimate: € 400/500 -
#561
Een Chinese balustervaas van meerkleurig porselein. Omstreeks 1900.
#765
#653
Een art nouveau vaas. Gemerkt.
#493
Een zittende Boeddha van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Bouddha assis en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 20/30