#540HerizPerzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#725MahalEen handgeknoopt wollen tapijt. Shah Abass-motief.
#590NainEen handgeknoopt tapijt van wol.
#780Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#490ZandjanPerzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#440SpartaEen handgeknoopt Arabisch wollen karpetje.
#460CaucazeEen Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#710MahalPerzisch wollen tapijt met centraal medaillon. Handgeknoopt.
#480Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#1010Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#700Een handgeknoopte Perzisch wollen loper. Slijtage.
#530HerizPerzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#470Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#770Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#510IsfahanEen handgeknoopt tapijt van wol en zijde.
#680Indo-MeshedEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#560GoumEen handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
#550HerekeEen klein Turks zijden tapijt met gouddraad.
#450MahalOosters wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#670Indo-MeshedEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine? Noué main. Décor au médaillon central et roses.No longer availableDim. 404 x 368 cmEstimate: € 120 / 200
#1081Een inktstel van verguld brons. Recipiënten manco.
#640Een secretaire en bijpassende armstoel in Engelse stijl, gemarqueteerd.
#1084Een staande klok met herstelling aan kap.
#727Een clown van meerkleurig Muranoglas.
#819M.I. HummelEen lot van vier beeldjes en een sierbordje van meerkleurig porselein. Gesigneerd.
Lot de quatre statuettes et une petite assiette décorative en porcelaine polychrome. Signées.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60 / 100 -
#264Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Stilleven met uien, koffiemolen en olielamp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1918.
“Nature morte aux oignons, moulin à café et lampe à huile”. Huile sur toile. Signée et datée 1918.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#782Een grote messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
#386Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XIII-stijl. Bekleding met tapisserie.
Fauteuil de style Louis XIII en noyer sculpté. Revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#65Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,03 gEstimate: € 450 / 550