Other lots by Tabriz
#716
#555Mahal
Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon en rozenstruiken. Handgeknoopt.
#480
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#780
#450Mahal
Oosters wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
#1010
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#440Sparta
Een handgeknoopt Arabisch wollen karpetje.
#470
#710Mahal
Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon. Handgeknoopt.
#510Isfahan
Een handgeknoopt tapijt van wol en zijde.
#700
Een handgeknoopte Perzisch wollen loper. Slijtage.
#680Indo-Meshed
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#725Mahal
Een handgeknoopt wollen tapijt. Shah Abass-motief.
#490Zandjan
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#560Goum
Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
#720Ardebil
#590Nain
Een handgeknoopt tapijt van wol.
#670Indo-Meshed
#530Heriz
#770
#460Caucaze
Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#540Heriz
#550Hereke
Een klein Turks zijden tapijt met gouddraad.
#690Kirman
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Centraal medaillon op roze veld.
Tapis persan en laine. Noué main. Décor au médaillon central sur fond rose.No longer availableDim. 340 x 262 cmEstimate: € 100/160
#822
Een barometer-thermometer in gesculpteerd eikenhouten lijst.
Baromètre-thermomètre dans un encadrement sculpté.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 60/80 -
#579
”Revue à Paris.” Huile sur panneau. Porte la signature: Rylaarsdam.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 300/320 -
#938
Een karaf en een schenkkan met tinnen deksel van Luiks glas.
#332
“La promenade du matin”, “La promenade du soir”, “Rose et Colas” & “Mythologische scène”. Vier oude lithografieën.
“La promenade du matin”, “La promenade du soir”. “Rose et Colas” et “Scène mythologique”. Quatre lithographies anciennesNo longer availableEstimate: € 40/60 -
#872Van den Broek
“Hoeve in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#110
Pendentif en platine 18 ct serti de petits diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’onyx.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 600/700 -
#433Wiskemann
#1000
Een bruidskist van gesculpteerd eikenhout. Gedateerd 1778.
Coffre de mariage en chêne sculpté. Daté 1778.No longer availableDim. 55 x 180 cmEstimate: € 200/300 -
#466Krachi
#931Royal Dux
“Smid bij gezin”. Een beeld van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt. Restauraties aan de armen.
“Forgeron et famille”. Une statue en porcelaine polychrome et doré. Marque à la base. Restauration aux bras.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80/120 -
#55
Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 7,42 gEstimate: € 1000/1200 -
#705
Een achthoekig bijzettafeltje van gesculpteerd eikenhout.
Table d’appoint octogonale en chêne sculpté.No longer availableDim. 70 x 62 cmEstimate: € 80/100