Similar lots by type
-
#145
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van dieren en bloemen.
Un tapis Perse en laine noué à la main avec un décor d’animaux et de fleurs.No longer availableDim. 350 X 253 cmEstimate: € 200/300 -
#544Mori
Een antiek handgeknoopt Perzisch karpet van wol.
Un tapis de Perse antique en laine nouée à la main.No longer availableDim. 290 x 185 cmEstimate: € 25/35 -
#115
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een centraal medaillon en dieren.
Un tapis de Perse en laine avec un médaillon central et animaux.No longer availableDim. 320 x 225 cmEstimate: € 200/300 -
#255
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon.
Un tapis d’Orient en laine noué à la main avec un médaillon central.No longer availableDim. 347 x 247 cmEstimate: € 200/300 -
#429
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine.No longer availableDim. 315 x 125cmEstimate: € 100/120 -
#395
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 212 x 117 cmEstimate: € 80/120 -
#617
Twee handgeknoopte miniatuur karpetjes, waarbij één van wol en één van zijde.
Deux carpettes miniatures, dont une en laine et une en soie.No longer availableDim. 35 x 34 cmEstimate: € 40/50 -
#545Afghan
Een handgeknoopte Afghaanse loper van wol. Met certificaat.
Un couloir d’Afghan en laine nouée à la main. Avec certificat.No longer availableDim. 348 x 93 cmEstimate: € 80/100 -
#654
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
Lot de quatre petites carpettes en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#675
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 160 x 97cmEstimate: € 80/100 -
#535
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 230 x 150 cmEstimate: € 80/120 -
#685
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
Une carpette Mori en laine nouée à la main.No longer availableDim. 123 x 80 cmEstimate: € 30/50 -
#665
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 180 x 118 cmEstimate: € 60/80 -
#822
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 300/400 -
#534
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis de Perse en laine nouée à la main.No longer availableDim. 205 x 155 cmEstimate: € 50/80 -
#415
Twee verschillende karpetten.
Deux carpettes différentes.No longer availableDim. 34 x 28 cmEstimate: € 40/60 -
#695
Een Indisch wollen karpetje.
Une carpette d’Inde en laine.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 40/60 -
#35
Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetjes.
Deux carpettes différentes en laine noué à la main.No longer availableDim. 143 x 78 & 173 x 116 cmEstimate: € 3à/40 -
#245
Een paar handgeknoopte wollen karpetten. Enige slijtage.
Quelques carpettes en laine nouées à la main. Usures.No longer availableDim. 192 x 125 & 240 x 130 cmEstimate: € 40/60 -
#785
Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
Un lot de trois carpettes persanes en laine nouée à la main.No longer availableDim. 128 x 75; 90 x 54 & 195 x 100 cmEstimate: € 30/60 -
#655
Een handgeknoopte Perzische loper van wol.
Un couloir persan se en laine nouée à la main.No longer availableDim. 470 x 98 cmEstimate: € 200/240 -
#275
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué à la main.No longer availableDim. 216 x 166 cmEstimate: € 60/100 -
#405
Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleedje.
Un petit tapis de prière d’Orient en laine.No longer availableDim. 104 x 67 cmEstimate: € 80/100 -
#555
Een Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine.No longer availableDim. 350 x 261 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#95
Een glazen coupe met zilveren rand.
Une coupe en verre avec un rebord en argent.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#562Van de Venne
“Kliffen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘36.
”Falaises”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘36.No longer availableDim. 63 x 119 cmEstimate: € 80/120 -
#315
Het volledige werk van Guy de Maupassant met illustraties Julian Damazy. Ed. Ollendorff, Paris. 18 delen. Eind XIXe eeuw.
L’oeuvre complète de Guy de Maupassant avec des illustrations par Julian Damazy. Ed. Ollendorf, Paris. 18 volumes. Fin XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#13
Een bronzen vijzel naar vijftiende eeuws model. Met stamper.
Un mortier en bronze d’après un modèle du XVième siècle. Avec pilon.No longer availableDim. H.10,5 cmEstimate: € 10/15 -
#446
Een eikenhouten Windsorschommelstoel. Engeland, XIXde eeuw.
Chaise à bascule Windsor en chêne. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#334
‘Char d’Anvers ou d’Albert et d’Isabelle. 21 juillet 1856’.
Een Chromolitho uit de XIX de eeuw
”Char d’Anvers ou d’Albert et de Isabelle. 21 juillet 1856”. Une lithographie chromo du XIXième siècle.No longer availableDim. 32,5 x 50,5 cmEstimate: € 60/100 -
#387Val St. Lambert
Een vaas van roze kristal. Medio XXe eeuw.
Un vase en cristal rose, mi XXième siècle.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 40/60 -
#99Alphonse II Van BeurdenPeriod: 1878 - 1961
“Bloemenstilleven”. OIieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 54 cmEstimate: € 120/200 -
#442
Een lot strips, bestaande uit drie albums van het weekblad Kuifje (’57, ‘69 & ‘72), drie albums van de Avonturen van Kuifje De krab met de gulden scharen, Kuifje in Tibet & Mannen op de maan; ’66 & 67) en een album van Jo, Suus en Jokko (’67).
Un lot de bandes dessinées, comprenant trois albums de Kuifje (’57, ‘69 & ‘72), trois albums de Kuifje: De krab met de gulden scharen, Kuifje in Tibet & Mannen op de maan (’66 & 67) et un album de Jo, Suus en Jokko (’67)No longer availableEstimate: € 30/40 -
#681
Een draakje van gesculpteerd ivoor. Chinees werk.
Un dragon en ivoire sculpté. Oeuvre chinoise.No longer availableDim. l: 21 cmEstimate: € 80/100 -
#52Moerman
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#615
Een koperen luchter met acht lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques in vijf niveaus.
Lustre en cuivre à huit bras de lumière et orné de pendeloques en cristal sur cinq niveaux.No longer availableEstimate: € 100/120