Other lots by Heriz
-
#781Heriz
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Couloir Persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 407 x 78 cmEstimate: € 120 / 200 -
#595Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine fait main.No longer availableDim. 275 x 365 cmEstimate: € 200 / 300 -
#565Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis persan en laine fait main. Usures.No longer availableDim. 358 x 261 cmEstimate: € 200 / 240 -
#585Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis persan en laine fait main. Usures.No longer availableDim. 398 x 297 cmEstimate: € 200 / 240
Similar lots by type
-
#755
Een antiek handgeknoopt wollen karpetje.
Une carpette antique en laine faite main.No longer availableDim. 205 x 117 cmEstimate: € 40 / 50 -
#775
Een Antiek Pakistaans karpetje.
Une carpette pakistanaise antique.No longer availableDim. 115 x 80 cmEstimate: € 25 / 35 -
#810Ardebil
Een wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Enige slijtage. Azerbeidzjan.
Tapis en laine à motif géométrique. Noué main. Quelques usures. Azerbaïdjan.No longer availableDim. 256 x 170 cmEstimate: € 100 / 120 -
#795
Een Antiek Pakistaans karpetje.
Une carpette pakistanaise antique.No longer availableDim. 98 x 96 cmEstimate: € 25 / 35 -
#615Hamadan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine fait main.No longer availableDim. 312 x 218 cmEstimate: € 180 / 240 -
#845
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque fait main en laine.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 50 / 80 -
#783
Een handgeknoopt wollen Kelimtapijtje.
Un petit tapis Kelim en laine fait main.No longer availableDim. 208 x 75 cmEstimate: € 30 / 40 -
#745
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persan en laine faite main.No longer availableDim. 202 x 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#575
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bloemen en vogels.
Un tapis persan en laine fait main, décor de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. 306 x 201 cmEstimate: € 200 / 300 -
#201
“Margaretha van Oostenrijk”. Vlaams wandtapijt XVIe eeuw. Slijtage.
”Marguerite d’Autriche”. Tapisserie des Flandres, XVIe siècle. Usures.No longer availableDim. 312 x 248 cmEstimate: € 1800 / 2200 -
#405
Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.
Un tapis de prière d’Orient en laine fait main.No longer availableDim. 134 x 89 cmEstimate: € 60 / 80 -
#605
Een handgeknoopt wollen karpet.
Une carpette en laine faite main.No longer availableDim. 242 x 174 cmEstimate: € 80 / 100 -
#600Bidjar
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine fait main.No longer availableDim. 197 x 295 cmEstimate: € 180 / 240 -
#785
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.
Une carpette orientale en laine faite main. Usures.No longer availableDim. 168 x 133 cmEstimate: € 30 / 40 -
#610Indo-Wiss
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine fait main.No longer availableDim. 235 x 175cmEstimate: € 80 / 120 -
#415
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une petite carpette d’Orient en laine faite main.No longer availableDim. 182 x 101 cmEstimate: € 30 / 50 -
#403
Een paar handgeknoopte Oosterse wollen zadelkleedjes.
Une paire de couvertures de selle d’Orient en laine faites main.No longer availableDim. 124 x 70 & 116 x 77 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#74Theo BogaertPeriod: 1915 - 2000
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#289
“Poesjes”. Olieverf op doek. Naar de Hollandse school.
”Chatons”. Huile sur toile. D’après l’école hollandaise.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#760
Een Arabisch tafeltje met inplooibare poot en een gegraveerd geel koperen blad.
Une petite table arabe avec un pied pliant et tablette en cuivre jaune gravé.No longer availableDim. Ø: 59 cmEstimate: € 30 / 40 -
#158
Een verguld bronzen klokstel in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Met sleutel.
Une garniture de cheminée en bronze doré comprenant une pendule et deux chandeliers.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 240 / 360 -
#221
Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Henri II-stijl met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté, style Henri II. Le dessous comprends deux portes en deux tiroirs, le dessus à deux portes vitrées.No longer availableDim. h: 213 cmEstimate: € 200 / 240 -
#355
Een 18 karaats geel gouden ketting met een harlekijn als hanger van 18 karaats geel goud.
Une chaîne en or jaune 18 ct. et pendentif arlequin en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12,07 gEstimate: € 250 / 300 -
#148
Een wandklok van goudgepatineerd en gepolychromeerd smeedijzer, versierd mt bloemenranken.
Une horloge murale en fonte polychrome et dorée, décor de fleurs.No longer availableDim. 65 x 103 cmEstimate: € 120 / 200 -
#647
Een Chinese flacon van kleurloos glas met een bruin-paarse reliëfdecor van een draak en een mythische vogel. De stop van rood dennenhars. Omstreeks 1900.
Flacon chinois en verre translucide avec overlay brun-mauve composant un dragon et un oiseau mythique. Bouchon en résine de pin rouge. Vers 1900.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#577
Een struik met vogels van gebeeldhouwd jade. Chinees werk, begin XXste eeuw.
Un buisson et oiseaux en jade sculpté. Travail chinois, début XXième siècle.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 250 / 350 -
#841Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971
“Kempische hoeve”. Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat en genummerd 7/50
”Fermette de Campine”. Une eau-forte. Signée dans et hors planche et numérotée 7/50.No longer availableDim. 6 x 7,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#826
Een schotel en een bord van aardewerk z.g. faience de l’Est. XIXde eeuw.
Plat et assiette en faïence de l’Est. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 31 & 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#525
“Hoogwaardigheidsbekleder met ceremonieel zwaard”. Een Afrikaans bronzen beeld. Benin.
”Dignitaire portant une épée cérémonielle”. Une statue africaine en bronze. Bénin.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 180 / 220