#750Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#610HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#760Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#550Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#556Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#520Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#720Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#480Een antiek handgeknoopt Perzisch karpetje van wol.
#500Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#776Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#530Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#630Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#756Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
#426Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#740Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#416Mori BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#510IsfahanEen Perzisch wollen karpet met een decor van ruiters.
#536Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#730GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#590Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
#620WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#580Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#436Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
#526Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een Boteh-motief.
Une carpette de Perse en laine noué main, motif Boteh.No longer availableDim. 266 x 167 cm
#759Een notenhouten regulateur met zwartgelakte stijlen.
#242Mary KennisPeriod: 1899 - 1965“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#259Walter Halderman (?)“Winters dorpszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#711Een paar balustervazen van Cantonporselein met een meerkleurig en verguld decor van bloemen en personages van de Keizerlijke hofhouding. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases balustre en porcelaine du Canton, décor polychrome et doré de fleurs et de personnages de la Cour Impériale. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#304Fernand Rouseau“La Croix des Chemins”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘29.
”La Croix des Chemins”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘29.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#741Een kokervaas van Imariporselein. Barst bovenaan.
#368Twee boeken, uitgegeven door het Mercatorfonds:- “Vincent van Gogh”. Twee boeken in een hoes. - “Van Gogh en zijn weg. Het complete werk”. Jan Hulsker. 1985.
Deux livres, éditions Mercatorfonds:- “Vincent van Gogh”. Deux livres sous housse.- “Van Gogh en zijn weg. Het complete werk”. Jan Hulsker. 1985.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#67Een antiek Onze-Lieve-Vrouwenbeeldje van gebeeldhouwd ivoor.
#635Een verlengbare eikenhouten tafel met vier balusterpoten in kruisverbinding. Het blad bekleed met leder in vijf vlakken, bevestigd met klinknagels.
Une table avec allonges en chêne avec quatre pieds balustre en croix. La tablette est revêtue de cuir en cinq parties, cloués.No longer availableDim. 130 x 93 cmEstimate: € 200 / 240