Similar lots by type
-
#756
Een handgeknoopte wollen loper.
Un couloir en laine noué main.No longer availableDim. 345 x 77 cmEstimate: € 60/100 -
#586
Een handgeknoopt wollen Bocharatapijt.
Un tapis Bouchara en laine nouée main.No longer availableDim. 240 x 333 cmEstimate: € 80/120 -
#466
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met bloemendecor.
Une carpette oriental en laine nouée main, décor de fleurs.No longer availableDim. 194 x 121 cmEstimate: € 80/120 -
#736
Een handgeknoopt wollen Yomud karpetje.
Une carpette Yomud en laine nouée main.No longer availableDim. 155 x 96 cmEstimate: € 40/50 -
#596Indo-Bidjar
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt met een geometrisch motief.
Un tapis indien en laine nouée main, motif géométrique.No longer availableDim. 345 x 250 cmEstimate: € 200/300 -
#556Kerman Lavar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 472 x 350 cmEstimate: € 200/260 -
#636Wiss
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 330 cmEstimate: € 220/280 -
#546
Een handgeknoopt wollen Kaukazetapijt.
Un tapis Caucase en laine nouée main.No longer availableDim. 310 x 238 cmEstimate: € 180/240 -
#616Kirman
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 200Estimate: € 160/200 -
#456
Een handgeknoopt Perzisch karpet met een decor van vogels en bloemen. Slijtage.
Un tapis persan nouée main, décor de fleurs et d’oiseaux. Usures.No longer availableDim. 180 x 120 cmEstimate: € 50/80 -
#716
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 196 x 126 cmEstimate: € 80/120 -
#566Mori Bochara
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 360 x 280 cmEstimate: € 100/180 -
#496
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 345 x 92 cmEstimate: € 80/100 -
#656Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 290 x 210 cmEstimate: € 100/160 -
#746
Een handgeknoopt Perzisch bidkleed met mirab.
Un tapis de prière persan noué main, avec mirab.No longer availableDim. 183 x 119 cmEstimate: € 120/200 -
#696
Een handgeknoopt wollen Kaukazetapijt.
Un tapis Caucase en laine nouée main.No longer availableDim. 326 x 148 cmEstimate: € 100/160 -
#676
Een handgeknoopte wollen Hamadanloper.
Un couloir Hamadam en laine nouée main.No longer availableDim. 390 x 107 cmEstimate: € 80/120 -
#646
Een XIXe eeuwse gobelin als muurversiering.
Un gobelin du XIXème siècle.No longer availableDim. 305 x 245 cmEstimate: € 250/350 -
#690
Een handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.
Un petit tapis de prière de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 150 x 94 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#657
Twee borden van Delfts aardewerk, waarbij één pauwstaartbord met gele rand. XVIIIe en XIXe eeuw. Het eerste met randschade en gerestaureerd.
Deux assiettes en faïence de Delft, dont une à décor de queue de paon et bord jaune. Dégâts mais restaurée.No longer availableDim. Ø: 23 & 35 cmEstimate: € 80/120 -
#798Toulet Excelsior
Drie oude constateurs voor de duivensport in houten kast.
Trois constateurs pour la course aux pigeons dans leurs boîte en bois.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#78
Lot van 5 diverse porseleinen voorwerpen: Een bonbonschaal met verguld koperen montuur, gemerkt “copie d’ancien Sèvres” (32,5 x 21 cm). Een visterrine met deksel (Ø 20,5 cm). Een gebakschotel op voet (genummerd 2216, letsel aan de schacht, Ø 21 cm). Een rechthoekig schaaltje (”rehaussé main”, Parijs, 36 x 14 cm). Een kom (genummerd 5/320 en met een Engels registratiemerk, Ø 14,5 cm).
Un lot de porcelaine, 5 pièces: une bonbonnière aux montures en cuivre doré, marqué “copie d’ancien Sèvres”. (32,5 x 21 cm), une terrine à poisson avec couvercle (Ø 20,5 cm), un plat à tarte sur pied (numéroté 2216, dégâts au pied, Ø 21 cm), un petit plat rectangulaire (‘rehaussé main”, Paris, 36 x 14 cm) et un bol (numéroté 5/320 et marque de régistration anglaise, Ø 14,5 cm).No longer availableEstimate: € 80/120 -
#553
Een bronzen luchtertje met acht lichtpunten en centraal geëmailleerd.
Un petit lustre en bronze à huit points lumineux, le centre émaillé.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#488
Paar lampen van porselein met een Imari decor. Mogelijk Kaiser.
Une paire de lampes en porcelaine Imari. Possible Kaiser.No longer availableDim. h: 30 cm vazenEstimate: € 100/160 -
#244Charles LignyPeriod: 1812-1889
“Personages in een uitgestrekt landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Enkele vochtsproeten.
”Personnages dans un paysage étendu”. Aquarelle sur papier. Signé. Petites taches d’humidité.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 150/200 -
#725
Een waterkommetje van Chinees porselein met rood glazuur. Onderaan gemerkt.
Une coupelle à eau en porcelaine de Chine à glaçure rouge. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#199
Twee tweeledige buffetkasten van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Bovenaan twee glas-in-looddeurtjes en onderaan een deur en twee laden in de gordel, geflankeerd door leeuwenkopjes met ringen. Met bijbehorende tafel.
Deux buffets à deux corps en chêne sculpté, style Renaissance malinois. le haut à deux portes vitrées et le dessous à une porte et deux tiroirs dans la ceinture, flanqué de deux têtes de lions et anneaux. Avec table assortie.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 100/200 -
#567
Een gefineerd bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met een rond wit marmeren blad, versierd met verguld bronsbeslag
Une petite table en bois de placage style Louis XV à tablette ronde en marbre et montures en bronze.No longer availableDim. Ø: 54 cmEstimate: € 220/240 -
#338Val St. Lambert
Een reeks van zes onderleggers van geslepen kleurloos kristal met gesatineerde bloemendecors. In origineel etui.
Une série de six sous-verres en cristal taillé incolore, décor fleuri satiné. Dans étui d’origine.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#608
Een Louis-Philippe buffetkast met opzet. Onderaan twee laden en twee paneeldeuren en een étagère in twee niveaus in het opzet, versierd met gebeeldhouwde vruchten.
Un buffet Louis Philippe à deux corps. Le dessous comporte deux tiroirs et deux portes pleines, la partie du dessus une étagère en deux niveaux, décorée de fruits sculptés.No longer availableDim. 205 x 130 x 54 cmEstimate: € 200/250 -
#6
Een paar barokke kerkkandelaars van messing.
Une paire de candélabres d’église en laiton. Style Baroque.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 60/100