#666Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#536Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#696Een handgeknoopte Turkse wollen Kelim.
#686Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#486Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#616HereEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#656TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met 77 vlakken.
#490Een modern handgeknoopt wollen tapijt.
#496Twee handgeknoopte bidkleedjes van zijde.
#726Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#566MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#746Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#406Een handgeknoopt wollen karpet.
#516MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#426Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
#416Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#660Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.
#736Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.
#476Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
#436Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een landschapsdecor.
#706Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 540 x 84 cmEstimate: € 200 / 240
Vase en porcelaine d’Imari à décor de dragons et de végétation. Japon, XIXe siècle. Sur base en cuivre.No longer availableDim. H. 37,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#632Een granieten bal.
Boule en granit.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#338Een klok van roos marmer met een beeld van zamak van een jongen met druiven.
#607Een paar kraagloze dekselvazen van polychroom Chinees porselein met famille rose decor van personages, vogels en planten in uitsparingen, omgeven door bloemen en vlinders op groen en rose veld. Op de schouders een vergulde draak met een roestrode bal. Dekselknoppen in de vorm van fo-honden. Canton, XIXde eeuw.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine polychrome aux cols droits et à décor famille rose de personnages, d’oiseaux et de plantes dans des cartouches entourés de fleurs et de papillons sur fond vert et rose. Sur les épaules un dragon doré tenant une balle rouille. Fretels en forme de Chiens de Pho. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#379“Schepen bij rotskust”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
#32Twee rechthoekige butlerspiegels (kleine letsels aan lijst).
#84Michiel Van Cuyck“Herder met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Berger et moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 22 x 32 cmEstimate: € 300 / 500 -
#54“Uit het ballingsleven tijdens de oorlog”. Een borduurwerk uit 1917.
#124Edgard Wiethase“Stilleven met koffiepot en sierpompoenen.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1928.
“Nature morte avec cafetière et citrouilles”. Huile sur toile. Signée et datée 1928.No longer availableDim. 68 x 77cmEstimate: € 200 / 300 -
#71Een divers lot dozen van hout en metaal. Bijgevoegd een koperen kruithoorn.
Lot de boîtes diverses en bois et en métal. On ajoute une corne à poudre en cuivre.No longer availableEstimate: € 100 / 120