Other lots by Heriz
-
#635HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine fait main.No longer availableDim. 300 x 202 cmEstimate: € 180 / 240 -
#781HerizEen handgeknoopte Perzische wollen loper.
Couloir Persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 407 x 78 cmEstimate: € 120 / 200 -
#595HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine fait main.No longer availableDim. 275 x 365 cmEstimate: € 200 / 300 -
#585HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis persan en laine fait main. Usures.No longer availableDim. 398 x 297 cmEstimate: € 200 / 240
Similar lots by type
-
#795Een Antiek Pakistaans karpetje.
Une carpette pakistanaise antique.No longer availableDim. 98 x 96 cmEstimate: € 25 / 35 -
#785Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.
Une carpette orientale en laine faite main. Usures.No longer availableDim. 168 x 133 cmEstimate: € 30 / 40 -
#615HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine fait main.No longer availableDim. 312 x 218 cmEstimate: € 180 / 240 -
#605Een handgeknoopt wollen karpet.
Une carpette en laine faite main.No longer availableDim. 242 x 174 cmEstimate: € 80 / 100 -
#845Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque fait main en laine.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 50 / 80 -
#405Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.
Un tapis de prière d’Orient en laine fait main.No longer availableDim. 134 x 89 cmEstimate: € 60 / 80 -
#600BidjarEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine fait main.No longer availableDim. 197 x 295 cmEstimate: € 180 / 240 -
#775Een Antiek Pakistaans karpetje.
Une carpette pakistanaise antique.No longer availableDim. 115 x 80 cmEstimate: € 25 / 35 -
#810ArdebilEen wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Enige slijtage. Azerbeidzjan.
Tapis en laine à motif géométrique. Noué main. Quelques usures. Azerbaïdjan.No longer availableDim. 256 x 170 cmEstimate: € 100 / 120 -
#745Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persan en laine faite main.No longer availableDim. 202 x 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#201“Margaretha van Oostenrijk”. Vlaams wandtapijt XVIe eeuw. Slijtage.
”Marguerite d’Autriche”. Tapisserie des Flandres, XVIe siècle. Usures.No longer availableDim. 312 x 248 cmEstimate: € 1800 / 2200 -
#575Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bloemen en vogels.
Un tapis persan en laine fait main, décor de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. 306 x 201 cmEstimate: € 200 / 300 -
#403Een paar handgeknoopte Oosterse wollen zadelkleedjes.
Une paire de couvertures de selle d’Orient en laine faites main.No longer availableDim. 124 x 70 & 116 x 77 cmEstimate: € 40 / 50 -
#755Een antiek handgeknoopt wollen karpetje.
Une carpette antique en laine faite main.No longer availableDim. 205 x 117 cmEstimate: € 40 / 50 -
#610Indo-WissEen handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine fait main.No longer availableDim. 235 x 175cmEstimate: € 80 / 120 -
#783Een handgeknoopt wollen Kelimtapijtje.
Un petit tapis Kelim en laine fait main.No longer availableDim. 208 x 75 cmEstimate: € 30 / 40 -
#415Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une petite carpette d’Orient en laine faite main.No longer availableDim. 182 x 101 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#184“Duinenlandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘A G’.
”Paysage de dunes”. Huile sur toile. porte le monogramme ‘A G’.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#763Drie missalen, waarbij één uit 1880 met kaft van gesculpteerd ivoor, één uit 1856 met leder en een zilveren sluiting en een derde uit 1896 in leder.
Trois XXXX, dont une de 1880 avec couverture en ivoire sculptée, une de 1856 avec couverture en cuir et fermeture en argent et une troisième de 1896 avec couverture en cuir.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#51Een lot Franstalige boeken:- “Le palais de Fontainebleau” Een fotoboek.- “L’Aiglon”. 1900.- “La Belgique Illustrée”. 1913.- “Larousse des sciences”. 2 delen. 1933.- “Dictionaire national”. 1883.
Un lot de livres en Français:- “Le palais de Fontainebleau” Een album aux photos.- “L’Aiglon”. 1900.- “La Belgique Illustrée”. 1913.- “Larousse des sciences”. 2 volumes. 1933.- “Dictionaire national”. 1883.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#435Een lot van drie verzilverd koperen kandelaars, waarvan er twee een paar vormen.
Un lot de trois chandeliers argentés, dont deux qui forment une paire.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#31Een lot van vijf aardewerken tegels met blauw en witte decors, waarbij drie XXe eeuwse van Makkum en in kader en twee XIXe eeuwse van Delft.
Un lot de cinq carrelages en faïence blanche et bleue dont trois de Makkum encadrées et deux du XIXième siècle de Delft.No longer availableDim. 12,5 x 12,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#316Een paar kuipfauteuils in Lodewijk XV-stijl met cannage en met groen fluwelen bekleding.
Deux fauteuils à sièges baquets style Louis XV , cannage et revêtement en velours vert.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#46Een kleine ééndeursvitrine in Régencestijl met een lade boven de deur. Enkele manco’s.
Une petite vitrine à une porte style Régence avec un tiroir au dessus de la porte. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 60 / 100 -
#643Een zeshoekige cachepot van blauw en wit Chinees porselein.
Un cache-pot en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 80 / 100 -
#38“Oost - west, thuis best” en “Eigen haard is goud waard” Twee spreukborden van Belgisch aardewerk met reliëfdecors. De eerste met beschadiging onderaan.
”Oost - West, thuis best” et “ Eigen haard is goud waard”. Deux assiettes en faïence de Belgique avec décors en relief. La première assiette porte un dégât en dessous.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#825Een mahoniehouten banjobarometer.
Baromètre banjo en acajou.No longer availableDim. 70 x 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#742Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit drie paar verschillende vazen. Restauraties en barsten.
Un lot de porcelaine de Chine bleue et blanche, comprenant trois paires de vases différents.No longer availableDim. h: 22, 30 & 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#844Een lot boeken met betrekking tot architectuur en tuinarchitectuur.- “Het bezielde landschap”. P. Bonnechere.- “Tuinen van Leden”. P. Hill- “Architecturale gehelen in het Brussels gewest”. Christian Spapens- Grondbeginselen van de geschiedenis der bouwkunst”. A. Van Houcke.- Valentin Vaerwyck”. F. De Smet- “Herman Wouters glazenier”.- “Horta. Van Art nouveau tot modernisme”. F. Aubry- “Cornelis Floris”. H. Devisscher- “Hans Vredeman de Vries en de renaissance”. H. Borggrefe.- “Tot cier(..)
Un lot de livres portant sur l’architecture et l’architecture de jardin.- “Het bezielde landschap”. P. Bonnechere.- “Tuinen van Leden”. P. Hill- “Architecturale gehelen in het Brussels gewest”. Christian Spapens- Grondbeginselen van de geschiedenis der bouwkunst”. A. Van Houcke.- Valentin Vaerwyck”. F. De Smet- “Herman Wouters glazenier”.- “Horta. Van Art nouveau tot modernisme”. F. Aubry- “Cornelis Floris”. H. Devisscher- “Hans Vredeman de Vries en de renaissance”. H. Borggrefe.- “Tot(..)No longer availableEstimate: € 30 / 50

