Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte verkleuring in een hoek.
Ispahan

Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte verkleuring in een hoek.

Un tapis persan en laine noué à la main. Légère décoloration dans un coin.
Dim. 284 x 197 cm
SKU: 1412210416.
Category: Tapijt.
Auction day: 15 December 2021 19:00
Catalogue #416
Estimate: € 250 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Ispahan

  • #456
    Ispahan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje

    Un tapis persan en laine noué à la main
    No longer available
    Dim. 120 x 74 cm
    Estimate: € 150 / 200

Similar lots by type

  • #566

    Een handgeknoopt tapijtje van zijde met vogels in het decor. Gesigneerd.

    Un tapis en soie noué à la main avec des oiseaux dans le décor. Signé.
    No longer available
    Dim. 93 x 61 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #306

    Een klein handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Un petit tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 117 x 83 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #556

    Een klein wandkleedje van zijde met decor van een pauw op een tak.

    Une petite tapisserie en soie décorée d'un paon sur une branche.
    No longer available
    Dim. 94 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #466

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 306 x 206 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #506
    Bidjar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 219 x 133 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #386
    Tabriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.

    Un tapis persan en laine noué à la main. Signé.
    No longer available
    Dim. 244 x 195 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #366

    Een handgeknoopt Turks wollen karpetje.

    Un tapis en laine turc noué à la main.
    No longer available
    Dim. 205 x 116 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #326

    Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een levensboom in het decor.

    Un tapis oriental en laine noué à la main avec un arbre de vie dans le décor.
    No longer available
    Dim. 133 x 86 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #426

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 303 x 210 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #596

    Twee kleine handgeknoopte Pakistaanse wollen kleedjes. We voegen er een handgeknoopt kussen aan toe.

    Deux petits tapis pakistanais en laine noués à la main. Nous ajoutons un oreiller noué à la main.
    No longer available
    Dim. 88x67cm 100x65cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #396

    Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde.

    Une robe en soie persane nouée à la main.
    No longer available
    Dim. 151 x 92 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #546

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 233 x 185 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #376

    Een handgeknoopt Turks wollen wandtapijt met geometrisch motief. Anatolië.

    Une tapisserie en laine turque nouée à la main avec un motif géométrique. Anatolie.
    No longer available
    Dim. 126 x 206 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #526
    Hamadan

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 338 x 244 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #586

    Een handgeknoopt Perzisch wollen kleedje.

    Une carpette en laine persane nouée à la main.
    No longer available
    Dim. 121 x 77 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #406
    Ardebill

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 280 x 210 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #536

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. x 152 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #486
    Kaisari

    Een handgeknoopt Turks karpetje van katoen en zijde.

    Un tapis turc noué à la main en coton et soie.
    No longer available
    Dim. 140 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #194

    “Kardinaal met hondje”. Olieverf op doek in de geest van Marais-Milton. Gesigneerd.

    “Cardinal avec chien”. Huile sur toile dans l'esprit du Marais-Milton. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #171

    Een messingen reisicoon met beeltenis van de martelaren Boris en Gleb. Rusland, XVIIIe eeuw.

    Icône de voyage en laiton représentant les martyrs Boris et Gleb. Russie, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 14 x 8, 5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #285

    Een paar antieke Brusselse straatlantaarns van koper.

    Une paire de lanternes anciennes en cuivre. Travail bruxellois.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #160

    Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met één briljant van +- 0,25 ct.

    Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti d'un diamant de +- 0,25 ct.
    No longer available
    Dim. 2,45 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #345

    Een gebeeldhouwde zwart nefrieten (?) wierookbrander met handvatten in de vorm van olifantenkopjes met ringen en het deksel getooid met een Fo-hond. Kleine beschadiging aan het deksel. China, omstreeks 1900. In drie delen.

    Un brûle-parfum en néphrite noire sculptée (?) avec des poignées en tête d'éléphant avec des anneaux et le couvercle décoré d'un chien de Fo. Dégâts mineurs au couvercle. Chine, vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #216

    Een violontafel met zwartgelakte randen.

    Une table de violon avec des bords laqués noirs.
    No longer available
    Dim. 80x120x80cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #272
    Frans Ghelaerd
    Period: 1902 - 1986

    “Zeilboot”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1986.

    Voilier. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1986.
    No longer available
    Dim. 30 x 47 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #284

    Een lot van vier ingekaderde oude kaarten: - “Pourtraict de la très noble Ville d’Anvers, ainsi qu’elle se comporte à present. Een vroeg XXe eeuwse herdruk van een kaart van François de Belleforest uit de XVIe eeuw. (29x40cm) - Een kaart met centraal de Schelde van Stabroeck tot Antwerpen. XVIIe eeuw. (18,5 x 27,5 cm) - “Partie Septentrionale du Duché de Brabant ou se trouve le Quartier d'Anvers (...)”. Kopergravure verschenen in "Les Forces d'Europe", Parijs, 1705. (25 x 34,5 cm) - “The VII Uni(..)

    Lot de quatre cartes anciennes encadrées : - "Pourtraict de la très noble Ville d'Anvers, ainsi qu'elle se comporte à présent. Une réimpression du début du 20e siècle d'une carte de François de Belleforest du XVIe siècle (29x40cm) - Une carte avec l'Escaut central de Stabroeck à Anvers XVIIe siècle (18,5 x 27,5 cm) - "Partie Septentrionale du Duché de Brabant ou se trouve le Quartier d'Anvers ( ...)". Cuivre gravure publiée dans "Les Forces d'Europe", Paris, 1705. (25 x 34,5 cm) - "Les VII Provi(..)
    No longer available
    Dim. 22x30cm 30x40cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #75

    Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. VVS1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central taillé en brillant de +- 0,51 ct. VVS1 et de brillants d'un poids combiné de +- 0,36 ct.
    No longer available
    Estimate: € 1400 / 1500
  • #267

    Een messingen lampenvoet met bamboedecor.

    Un pied de lampe en laiton à décor de bambou.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #233

    Zes rechthoekige menuhouders van porselein en biscuit versierd met diverse bloemenmotieven, eentje met een monogram, eentje gemerkt van Lunéville, een ander van Parijs. Omstreeks 1900.

    Six porte-menus rectangulaires en porcelaine et biscuit à décor de divers motifs floraux, l'un monogrammé, l'un marqué par Lunéville, l'autre par Paris. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 10,5 à 14,5 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #182
    Jos Dufour
    Period: 1896 - 1976

    “Winteravond aan de boskant”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Soirée d'hiver côté forêt. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 160
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More