#476
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#616Here
#676
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
#706
#696
Een handgeknoopte Turkse wollen Kelim.
#406
Een handgeknoopt wollen karpet.
#736
Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.
#646
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.
#660
Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.
#566Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#426
Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
#686
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#516Mori
#436
Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een landschapsdecor.
#666
#486
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#416
Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#496
Twee handgeknoopte bidkleedjes van zijde.
#536
Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
#726
#716
#746
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#490
Een modern handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis moderne en laine. Noué main.No longer availableDim. 351 x 254 cmEstimate: € 120 / 200
#648
Een opgezette kop van een reebok.
#59
“Mechelen anno 1984”. Een lithografie.
#614Philips
Een oude staande radio in kast van metaal en bakeliet.
#350
#581
Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen en omgeven met bloemenmotieven in roze, groen, geel en goud. Oren in de vorm van fo-hondenkoppen. Canton, XIXde eeuw. Minuscule schilfer aan de bovenrand.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches, entourés de motifs floraux en vert, rose, jaune et or. Anse en forme de têtes de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle. Eclat minuscule au bord supérieur.No longer availableDim. H. 35,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#725
Een gesmeed Afrikaans hakmes met houten handgreep.
#345
#41
Paire de candélabres comprenant deux vases aux longs cols en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages, d’oiseaux et de fleurs dans des cartouches entourés d’un motif floral en vert, rose et or. Le dessus chaque fois à neuf bras de lumière formant des branches fleuries. Sur une base de style Napoléon III en bronze. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 79 cmEstimate: € 2500 / 3500 -
#248Delvaux
Een handtas van zwart “toile-de-cuir bucket bag”. Met stofhoes.
#140
#317
Nouvelles Editions Françaises, Paris. 4 livres sur des musées. Georges Boudaille. “Musée de l’Ermitage”, Lydie Huyghe. “Musée du Louvre, école française”, René Huyghe. “Musée du Louvre, écoles étrangères”. Jacques Foucart. “Musées de Hollande”. Belle série, in-folio.No longer availableEstimate: € 60 / 80