#476Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#416Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#696Een handgeknoopte Turkse wollen Kelim.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#726Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#746Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#646Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.
#426Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
#406Een handgeknoopt wollen karpet.
#616HereEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#536Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
#516MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
#686Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#490Een modern handgeknoopt wollen tapijt.
#486Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#496Twee handgeknoopte bidkleedjes van zijde.
#736Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.
#706Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#666Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#566MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#436Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een landschapsdecor.
#660Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.
Tapis Caucaze en laine. Noué main.No longer availableDim. 326 x 206 cmEstimate: € 180 / 240
#557Drie theepotten van polychroom Chinees porselein met decor van insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen op groen en roze fond. Canton, XIXde eeuw. Eén zonder deksel, één met beschadigd deksel en schilfer aan de rand, één iets kleinere met toegevoegd deksel.
Trois théières en porcelaine de Chine polychrome à décor d’insectes, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches sur fond vert et rose. Canton XIXe siècle. Une sans couvercle, une à couvercle endommagé et à éclat au bord, une un peu plus petit et au couvercle rapporté.No longer availableDim. H. 17,5 & 14,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#708Een lot van vijf verschillende lampenvoeten, waarbij twee van verzilverd metaal, een houten, een zwart glazen en één van beschilderd metaal in marmerimitatie.
#367Val St. LambertEen schaal van rood gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gemerkt.
#652Een art deco glazenservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 7 grote glazen, 11 rodewijnglazen, 8 wittewijnglazen en 8 aperitiefglazen.
#698Een antieke pop met porseleinen hoofd. Grijsblauwe ogen, gesloten mond. Oude kleding. Zonder merk.
#691Een zittende vrouw van bewerkt glas.
Lot d’albums “Suske en Wiske”, série rouge en couleurs. 50 pièces (y compris “De Gekalibreerde kwibus”. Numéros entre 91 (1969) et 143 (1973).No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#28Cerabel“Bokje”. Een wit porseleinen beeldje.
#586Twee smeedijzeren fietsenstaanders.
Deux support vélo en fer forgé.No longer availableDim. l: 77 cmEstimate: € 40 / 50 -
#392Een lot Duits aardewerk, bestaande uit drie verschillende vaasjes met wit bloemendecor op blauwe fond en een Bauhaus vaasje. Kleine beschadiging aan de rand.
Vase décoratif sur piédouche en porcelaine de Paris à décor doré. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 140