Similar lots by type
-
#446
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Verkleuring.
Un tapis de laine persan noué à la main. décoloration.No longer availableDim. 340 x 244 cmEstimate: € 200/300 -
#207
Een wollen tafeltapijt.
Un tapis de table en laine.No longer availableDim. 200 cm x 138 cmEstimate: € 50/60 -
#436
Een handgeknoopt Tunesisch wolllen tapijt.
Un tapis tunisien en laine noué à la main.No longer availableDim. 299 x 201 cmEstimate: € 80/120 -
#426
Een antiek handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis de laine turc antique noué à la main.No longer availableDim. 410 x 170 cmEstimate: € 120/160 -
#566
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis de laine turque noué à la main.No longer availableDim. 285x188cmEstimate: € 40/60 -
#556Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan à nœuds suspendus.No longer availableDim. 302 x 238 cmEstimate: € 200/300 -
#386
Een Oezbeeks handgeknoopt kleed van zijde.
Un tapis de soie ouzbek noué à la main.No longer availableDim. 197 x 173 cmEstimate: € 100/150 -
#366
Een lot van dertien kleine wollen tapijtjes.
Lot de treize petits tapis en laine.No longer availableDim. 25 x 30 - 70 x 55 cmEstimate: € 60/70 -
#466
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 80/120 -
#536
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 300 x 199 cmEstimate: € 80/120 -
#526
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 311 x 201 cmEstimate: € 200/300 -
#586
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 380x292cmEstimate: € 120/200 -
#506
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 375 x 275 cmEstimate: € 250/350 -
#496Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 294 x 200 cmEstimate: € 200/250 -
#646
Een Pakistaans wollen lopertje.
Un tapis pakistanais en laine.No longer availableDim. 195 x 80 cmEstimate: € 40/50 -
#456
Een antiek handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un ancien tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 283 x 165 cmEstimate: € 80/100 -
#376
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 199 x 119 cmEstimate: € 60/80 -
#416
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje. Enige slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Toute usure.No longer availableDim. 162 x 122 cmEstimate: € 40/50 -
#516
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 370 x 257 cmEstimate: € 200/240 -
#406
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 202 x 144 cmEstimate: € 40/60 -
#486
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 390 x 300 cmEstimate: € 150/200 -
#656
Een handgeknoopt Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 300 x 75 cmEstimate: € 80/120 -
#576
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 284x240cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#625
Een paar gepolychromeerd houten Wajangpoppen.
Une paire de poupées Wayang en bois polychrome.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 50/70 -
#232Antoine De Smet
“Besneeuwd hoevelandschap bij winterzon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage de ferme enneigé sous le soleil d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 64 cmEstimate: € 80/100 -
#689
Een lot geslepen kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit twaalf kommetjes, tien glaasjes, een schaal op voet, een ijsemmertje met metalen deksel, twee karaffen en een groot aantal stoppen van karaffen.
Lot de cristal taillé incolore et de verrerie, composé de douze bols, dix verres, un bol sur pied, un seau à glace avec couvercle en métal, deux carafes et un grand nombre de bouchons de carafe.No longer availableDim. H:7-37cmEstimate: € 40/50 -
#150
Een 18 K geelgouden armband met gegraveerde sterren en ingelegd met geometrische motieven van 18 K witgoud.
Un bracelet en or jaune 18 carats avec étoiles gravées et incrusté de motifs géométriques en or blanc 18 carats.No longer availableDim. 95,35 gEstimate: € 3000/3400 -
#229Joz. De Swerts
“Stilleven met kruiken en fruit”. Olieverf op paneel. Mooi ingelijst en achter glas. Gesigneerd.
"Nature morte aux pichets et aux fruits". Peinture à l'huile sur panneau. Joliment encadré et sous verre. Signé.No longer availableDim. 51 x 62 cmEstimate: € 50/80 -
#347
Een lot van zeven boeken:- “Weltkulturen und moderne Kunst”. - “Art Islamique”- “Archéologie à Bruxelles - Au quartier des Riches-Claires de la Priemspoort au couvent”- “Art Lamaïque”.- “Het Oosterse tapijt”- “Hedendaagse wandtapijten in België”.- “Les Azteques - Trésors du Mexique Ancien”
Lot de sept livres : - « Weltkulturen und moderne Kunst ». - « Art Islamique » - « Archéologie à Bruxelles - Au quartier des Riches-Claires de la Priemspoort au couvent » - « Art Lamaïque ». - « La Tapisserie Orientale » - « Les Tapisseries Contemporaines en Belgique ». - « Les Aztèques - Trésors du Mexique Ancien »No longer availableEstimate: € 40/60 -
#395
Een penseelvaasje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in een struik. Onderaan gemerkt.
Vase pinceau en porcelaine de Chine à décor multicolore d'oiseaux dans un buisson. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60/80 -
#83Guillaume Bijl
“Fragment of a Roman Street”. In origineel doosje. Genummerd 664/1200.
Fragment d'une rue romaine. Dans la boîte d'origine. Numéroté 664/1200.No longer availableDim. 6,5 cmEstimate: € 50/60 -
#570
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten princess cut en fancy diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 1,42 ct. EVVS1.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants taille princesse et de diamants fantaisie d'un poids combiné de +- 1,42 ct. EVVS1.No longer availableDim. 4,96 gEstimate: € 3000/3300 -
#561
Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.
Tortue en faïence verte. Travail chinois.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 120/160 -
#684
Een mokkaserviesje van Limogesporselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Compleet voor zes personen.
Service à moka en porcelaine de Limoges à décor floral multicolore. Marqué en bas. Complet pour six personnes.No longer availableDim. h: 20 cm - 1 cmEstimate: € 40/60 -
#290
Een fijne 18 K roze gouden armband.
Un fin bracelet en or rose 18 carats.No longer availableDim. 1,33 gEstimate: € 140/180