Similar lots by type
-
#785Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
Un lot de trois carpettes persanes en laine nouée à la main.No longer availableDim. 128 x 75; 90 x 54 & 195 x 100 cmEstimate: € 30 / 60 -
#545AfghanEen handgeknoopte Afghaanse loper van wol. Met certificaat.
Un couloir d’Afghan en laine nouée à la main. Avec certificat.No longer availableDim. 348 x 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#535Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 230 x 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#115Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een centraal medaillon en dieren.
Un tapis de Perse en laine avec un médaillon central et animaux.No longer availableDim. 320 x 225 cmEstimate: € 200 / 300 -
#675Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 160 x 97cmEstimate: € 80 / 100 -
#415Twee verschillende karpetten.
Deux carpettes différentes.No longer availableDim. 34 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#555Een Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine.No longer availableDim. 350 x 261 cmEstimate: € 120 / 200 -
#405Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleedje.
Un petit tapis de prière d’Orient en laine.No longer availableDim. 104 x 67 cmEstimate: € 80 / 100 -
#544MoriEen antiek handgeknoopt Perzisch karpet van wol.
Un tapis de Perse antique en laine nouée à la main.No longer availableDim. 290 x 185 cmEstimate: € 25 / 35 -
#822Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 300 / 400 -
#617Twee handgeknoopte miniatuur karpetjes, waarbij één van wol en één van zijde.
Deux carpettes miniatures, dont une en laine et une en soie.No longer availableDim. 35 x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#534Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis de Perse en laine nouée à la main.No longer availableDim. 205 x 155 cmEstimate: € 50 / 80 -
#245Een paar handgeknoopte wollen karpetten. Enige slijtage.
Quelques carpettes en laine nouées à la main. Usures.No longer availableDim. 192 x 125 & 240 x 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#275Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué à la main.No longer availableDim. 216 x 166 cmEstimate: € 60 / 100 -
#429Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine.No longer availableDim. 315 x 125cmEstimate: € 100 / 120 -
#654Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
Lot de quatre petites carpettes en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#125Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 402 x 305 cmEstimate: € 300 / 400 -
#35Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetjes.
Deux carpettes différentes en laine noué à la main.No longer availableDim. 143 x 78 & 173 x 116 cmEstimate: € 3à / 40 -
#695Een Indisch wollen karpetje.
Une carpette d’Inde en laine.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#665Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 180 x 118 cmEstimate: € 60 / 80 -
#395Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 212 x 117 cmEstimate: € 80 / 120 -
#685Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
Une carpette Mori en laine nouée à la main.No longer availableDim. 123 x 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#255Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon.
Un tapis d’Orient en laine noué à la main avec un médaillon central.No longer availableDim. 347 x 247 cmEstimate: € 200 / 300 -
#655Een handgeknoopte Perzische loper van wol.
Un couloir persan se en laine nouée à la main.No longer availableDim. 470 x 98 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#651Een vaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van het Muranoglas.
Un vase en pâte de verre polychrome dans l’esprit du verre Murano.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 70 / 80 -
#795Twee mahoniehouten stoelen in Regencystijl, bekleed met rood fluweel.
Deux chaises en acajou, style Régence, revêtement en velours rouge.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#591Een wandversiering van roodgeglazuurd Chinees porselein in de vorm van een snaarinstrument, versierd met een draak.
Une décoration murale en porcelaine de Chine rouge en forme d’instrument à corde, décor de dragon.No longer availableDim. l: 36 cmEstimate: € 360 / 400 -
#833Een gedeelte koffieservies van wit en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkkan, een kom en vijf kopjes met onderbordjes. Tijdperk Louis-Philippe. Letsels.
Service à café partiel en porcelaine blanche et dorée comprenant une cafetière, sucrier, pot à lait, bol et cinq tasses et soucoupes. Epoque Louis-Philippe. Dégâts.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#171Een schouwpendule in de stijl van Boulle met schildpad en koperen inlegwerk. De wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers. Het geheel versierd met voorstellingen en versieringen van brons. Sleutel en slinger incluis. XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée en tortue et cuivre incrusté, style Boulle. Le cadran porte des chiffres romains émaillés. Balancier et clé inclus. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 1000 / 1800 -
#474Een Chinese waaier met handgeschilderd decor van personages met ivoren hoofdjes. In kader achter glas.
Un éventail chinois avec un décor peint à la main de personnages avec des têtes en ivoire. Encadré et sous verre.No longer availableDim. 52 x 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#726Een grenenhouten archiefmeubel met tien laden.
Meuble à archives en sapin ouvrant à dix tiroirs.No longer availableDim. H. 130x125x83,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#361Een ceremoniesabel met verguld koperen en ivoren handvat.
Un sabre de cérémonie avec une poignée en ivoire et cuivre doré.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 100 / 160 -
#642Een eikenhouten koffer. Omstreeks 1800.
Un coffre en chêne. +- 1800.No longer availableDim. b: 134 cmEstimate: € 200 / 260 -
#403LimogesEen koffieservies van meerkleurig en verguld porselein met een decor van rozen, bestaande uit een koffiepot, melkkannetje, suikerpot, zeven kopjes en twaalf ondertasjes. Gemerkt.?
Un service à café en porcelaine polychrome et dorure, décor de roses, comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, sept tasses et douze soucoupes. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#383Vaas van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. Gemerkt Val Saint-Lambert, evenals een kristallen asbak en een andere vaas.
Un vase en cristal taillé bleu dans la masse. Val St. Lambert. Aussi un cendrier en cristal et un autre vase.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#257Een vaasje van meerkleurig porselein in art nouveaustijl met een decor van bladeren en bloemen. Naar een model van Colenbrander.
Un petit vase en porcelaine polychrome, style Art Nouveau, décor de plantes et de fleurs. D’après un modèle de Colenbrander.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 65 / 75

