#822
#544Mori
Een antiek handgeknoopt Perzisch karpet van wol.
#655
Een handgeknoopte Perzische loper van wol.
#617
Twee handgeknoopte miniatuur karpetjes, waarbij één van wol en één van zijde.
#685
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#785
Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#245
Een paar handgeknoopte wollen karpetten. Enige slijtage.
#545Afghan
Een handgeknoopte Afghaanse loper van wol. Met certificaat.
#535
#665
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#429
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#695
Een Indisch wollen karpetje.
#35
Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetjes.
#275
#654
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
#395
#534
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
#415
Twee verschillende karpetten.
#115
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een centraal medaillon en dieren.
#125
#555
Een Oosters wollen tapijt.
#255
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon.
#405
Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleedje.
#675
Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 160 x 97cmEstimate: € 80/100
#723
#477
#713
Un vase récent en porcelaine polychrome de Chine avec un décor de personnages. Émis comme cadeau promotionnel par la Taiping Life Insurance Company.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60/80 -
#292Henri PauwelsPeriod: 1903-1983
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#577
“Japanse krijger te paard”. Een bronzen groep. Wapen manco.
#170
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis ayant un poids total de ± 5 ct.No longer availableDim. 10,98 gEstimate: € 1500/1700 -
#585Keisai EisenPeriod: 1290 - 1848
“Moeder en kind”. Uit de reeks“The ten views of darling children in the present day”. Houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1820.
”Mere et enfant”. De la série”The ten views of darling children in the present day”. Gravure sur bois. Signée et datée 1820.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
Un bureau aux éléments Renaissance, deux portes panneaux et placage de ronce. tablette en verre.No longer availableDim. 160 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#673
#366
Een sobere armstoel met rieten zit.
Fauteuil sobre à siège en osier.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#14Julien Celos
#508
Drie Oosterse vuursteenpistolen en een hoorn.
Trois armes à feu d’Orient et une corne.No longer availableEstimate: € 180/200