Similar lots by type
-
#256Tabriz
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt. Goede staat.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 289 x 394 cmEstimate: € 400 / 600 -
#127
Klokstel van koper bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Une garniture de cheminée en cuivre comprenant deux candélabres et une pendule.No longer availableDim. H. 52,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#246
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 325 x 220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#686
Een handgeknoopt wollen Kazaktapijt.
Un tapis Kazak en laine noué main.No longer availableDim. 302 x 208 cmEstimate: € 80 / 100 -
#266
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde met 140 vlakken.
Un tapis persan noué main en soie à 140 plans.No longer availableDim. 274 x 182 cmEstimate: € 200 / 220 -
#790
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 262 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#770
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet met een decor van bloemenvazen en helikopters.
Une carpette Afghan en laine noué main, décor de vases fleuris et hélicoptères.No longer availableDim. 152 x 96 cmEstimate: € 40 / 50 -
#236
Paar koperen kandelaars gedragen door putti.
Une paire de candélabres portée par des putti.No longer availableDim. H. 74 cmEstimate: € 50 / 80 -
#732
Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
Un tapis Kelim en laine noué main.No longer availableDim. 233 x 166 cmEstimate: € 40 / 50 -
#752
Een paar Pakistaanse wollen karpetjes.
Une paire de carpettes du Pakistan en laine.No longer availableDim. 120 x 65 cmEstimate: € 30 / 40 -
#756
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 225 x 140 cmEstimate: € 60 / 80 -
#726
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 172 x 94 cmEstimate: € 40 / 50 -
#432
Twee verschillende Morikarpetjes, waarbij het kleinste met lichte slijtage.
Deux carpettes Mori, dont la plus petite avec usures.No longer availableDim. 149 x 94 & 119 x 83 cmEstimate: € 30 / 60 -
#795
Een handgeknoopt wollen Bocharakarpetje. Slijtage.
Une carpette Bochara en laine noué main.No longer availableDim. 176 x 90 cmEstimate: € 40 / 50 -
#800
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 161 x 89 cmEstimate: € 50 / 80 -
#776
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
Une carpette de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 198 x 132 cmEstimate: € 40 / 60 -
#746
Een handgeknoopt Tibetaans Kelimtapijt met geometrische motieven.
Un tapis Kelim du Tibet noué main, motifs géométriques.No longer availableDim. 188 x 142 cmEstimate: € 40 / 60 -
#442
Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.
Un lot de cinq carpettes. Quelques usures.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#785
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
Une carpette de Perse en laine noué main. Usures.No longer availableDim. 186 x 138 cmEstimate: € 80 / 120 -
#736
Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
Un couloir du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 79 x 238 cmEstimate: € 80 / 120 -
#546
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
Un tapis de Perse en laine noué main, décor d’arbres.No longer availableDim. 310 x 206 cmEstimate: € 120 / 200 -
#780
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
Une carpette Mori en laine noué main.No longer availableDim. 174 x 101 cmEstimate: € 30 / 50 -
#775
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 153 x 112 cmEstimate: € 40 / 50 -
#410
Een Kelim zadeldeken. Eerste helft XXe eeuw.
Un tapis de selle Kelim. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. 46 x 78 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#47
Een koekoeksklok van gebeeldhouwd perenhout. Zwarte woud.
Une pendule coucou en poirier sculpté. Foret Noir.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#630
“Oude wijze”. Een netsuke van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Gesigneerd onderaan. Eerste helft XXe eeuw. Beschadiging.
”Vieux sage”. Un netsuke en ivoire sculptée polychrome. Marque sous la base. Début XXème siècle. Dégâts.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 40 / 70 -
#138
“De Walkure - De verschijning van Brunhilde aan Siegmund”. Een rijkelijk versierde schouwpendule van brons en onyx, getooid met een beeld naar een werk van Rancoulet.
”La Walkyrie - L’apparition de Brunhilde à Sigmund; Une pendule de cheminée richement décorée de bronze et onyxNo longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 80 / 120 -
#146
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 338 x 250 cmEstimate: € 300 / 400 -
#744
Een flesvormige lampenvoet van meerkleurig Belgisch aardewerk. Jaren ‘60.
Un pied de lampe en forme de bouteille en faïence de Belgique . Années ‘60.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#405
Twee messingen luchtertjes, versierd met glazen kraaltjes in drie niveaus.
Deux petits lustres en laiton, décoration de perles en verre en trois niveaux.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#413
Een lot van vier kommetjes van blauw en wit Chinees porselein. Enkele schilfers en een haarscheur.
Un lot de quatre petit bols en porcelaine de Chine bleue et blanche. Quelques éclats et un cheveu.No longer availableDim. Ø: 13 - 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#343Lladro
“Groepje eenden”. Beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
Groupe de canards”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 50 / 60 -
#390
Een art nouveau muziekstaander, versierd met gebeeldhouwde bladmotieven.
Un petit meuble à partitions Art Nouveau, à la décoration de feuillage.No longer availableDim. h: 114 cmEstimate: € 80 / 120 -
#619
Een bronzen hanglantaarn met gegraveerd glas.
Une lanterne à suspension en bronze.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 460 / 500 -
#176
Een ‘Tudorstijl’ buffet van gebeeldhouwd eikenhout.
Un buffet style ‘Tudor’ en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#651
Een zittende Chinese wijze met ruyi van monochroom wit porcelein in de stijl van het Blanc-de-Chine.
Un sage chinois assis avec un ruyi en porcelaine blanche dans le style blanc-de-chine.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 180 / 200