#516
Een Pakistaans wollen karpetje.
#526
Een Tibetaans wollen tapijt.
#446
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#506
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#546
Een handgeknoopte Perzische wollen tapijt.
#496
#275
#596
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#510
#586
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.
#576
#456
Oosters tapijt.
Tapis d’Orient.No longer availableDim. 315 x 445 cmEstimate: € 200/240 -
#556
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#486
Een handgeknoopt Mori Bochara tapijt.
#480
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
#500
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje met centrale mirhab.
#490
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 392 x 282 cmEstimate: € 600/800
#86
Een paar armstoeltjes in régencestijl.
#194Léon G. LebonPeriod: 1883 - 1959
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine verfschade in de lucht. XIXe eeuw.
Paysage . Huile sur toile. Signée. Dégâts mineurs de peinture dans le ciel. XIXème siècle.No longer availableDim. 40 x 56 cmEstimate: € 200/240 -
#46
Een antieke Noord-Afrikaanse messingen samovar op voet.
#431
Een paar borden van geribd Imariporselein. XIXde eeuw.
Paire d'assiettes en porcelaine Imari nervurée. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 40/60 -
#543
“Man met kruik”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
#653
Een albasten lamp in de vorm van een siervaas. Eén ring manco.
#697Val Saint- Lambert
#609
Een verzilverd metalen kruisbeeld onder stolp.
#297Schmid
Een houten schouwpendule met handgeschilderd bloemendecor. Zwartgelakt.
Cheminée en bois à décor floral peint à la main. Laqué noir.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 50/70 -
#700Val St. Lambert
#590Rogaska, Slovenië
#70
Een 18 K geelgouden schakelketting.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 20,86 gEstimate: € 600/800