#266Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#126Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#506Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#66Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#116Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#726KrachiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#56Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#136ScipitarEen handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
#399AfghanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#476Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#276HerizEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#446Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#16Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#86Een handgeknoopt Kaukasisch tapijt. Medio XXe eeuw.
#616Een handgeknoopt Perzisch tapijt wol.
#306Een Roemeens wollen tapijt met een decor dieren en ruiters.
#106KazakEen handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
#404MeshedEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#286ScipitarEen handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
#466Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#456Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 184 x 110 cmEstimate: € 150 / 200
#378Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met groter en kleine lepels, vorken en messen, dessertvorkjes en koffielepeltjes. In etui.
Un couvert pour douze convives en métal argenté, comprenant grandes et petites cuillères, fourchettes, couteaux, fourchettes à dessert et cuillères à café. Dans sa ménagère.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#562“Portret”. Sanguinetekening op papier. Chinese school (Vu Cao Dam?).
#92Leon Wuest“Zicht op een kanaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur le canal”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#540Een centraal Afrikaanse jutten hoed.
#65Een zilveren schakelarmband bezet met amethist met een gezamenlijk gewicht van ± 9 ct.
Bracelet à maillons serti d’améthystes ayant un poids total de ± 9 ct.No longer availableDim. 13,65 gEstimate: € 300 / 400 -
#144Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Begijnhof te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage à Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 x 53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#702Ron Van Riet“Robert”. Tekening met opdracht, gesigneerd.(Ron Van Riet nam in 1984 de reeks “Robert en Bertrand” over van Willy Vandersteen).
“Robert”. Dessin au crayon dédicacé, signé et daté 1987. En 1984 Ron van Riet avait repris la série “Robert et Bertrand” de Willy Vandersteen.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#775Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
#365Een 18 karaats wit gouden ring “toi et moi” bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,88 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,90 ct.
Bague en or blanc 18 ct de type “toi et moi” sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,88 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 1,90 ct.No longer availableDim. 10,91 gEstimate: € 2600 / 2800