#366Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#376Een lot van vier Oosterse bidkleedjes.
#136Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#266Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#206Een groot Chinees wollen tapijt.
#116Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#340Indo-HamadanOosterse loper van wol. Handgeknoopt.
#306Twee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#356GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#46MoriEen handgeknoopt wollen karpetje.
#36Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#656HassinabadEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#56Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
#755Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#786Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#336Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#325Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#622Kirman LavarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#624Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.
#226Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 557 x 356 cmEstimate: € 300 / 500
#224J.L. Van Leemputten“Schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#556Een lage eendeursvitrine van mahoniehoutfineer, versierd met sober inlegwerk. Engels werk.
Vitrine basse ouvrant à une porte en placage d’acajou, décorée d’incrustations sobres. Travail anglais.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#114Werner Omer SchietekatPeriod: 1908-1984“Castillo de Aro”. Olieverf op doek. Gesigneerd en achteraan gedateerd juli 69.
“Catillo de Aro”. Huile sur toile. Signée et datée juillet 69 au verso.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#793Jef Nys“De belevenissen van Jommeke”. Een lot van 157 albums.
“La liseuse”. Lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#253Val Saint LambertEen hoornvaas van geslepen kristal in de massa rood gekleurd. Niet gemerkt.
#86Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 420 x 86 cmEstimate: € 100 / 120 -
#690Een armband en een schakelketting van 925 ‰ zilver.
Bracelet et chaîne aux maillons en argent 925‰.No longer availableDim. 100,12 gEstimate: € 100 / 150 -
#574“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#701Een paar schemerlampen van porselein en verguld koper. Versierd met kleine bloempjes in reliëf.
#6BocharaKarpet van wol met een Gül-motief op rode fond. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient en laine à motif Gül sur fond rouge. Nouée main.No longer availableDim. 155 x 106 cmEstimate: € 80 / 100