Similar lots by type
-
#506
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis en laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 366 x 274 cmEstimate: € 100/180 -
#496
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis en laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 366 x 274 cmEstimate: € 150/200 -
#646Beloutch
Drie handgeknoopte Perzische wollen karpetjes.
Trois tapis en laine persans noués à la main.No longer availableDim. 135 x 77; 144 x 81 & 165 x 90 cmEstimate: € 30/50 -
#556
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine noué à la main.No longer availableDim. 495x106cmEstimate: € 60/100 -
#446
Een lot van twee handgeknoopte wollen kameelzakken en een ezelstas.
Lot de deux sacs à dos de chameau en laine noués à la main et un sac à dos d'âne.No longer availableDim. 129 x 51; 123 x 61 & 96 x 51 cmEstimate: € 40/60 -
#436
Drie handgeknoopte tapijten.
Trois tapis noués à la main.No longer availableDim. 145x92cm188x128cm294x194cmEstimate: € 35/45 -
#476Hitit
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis de laine turque noué à la main.No longer availableDim. 264 x 205 cmEstimate: € 60/100 -
#396
Een antiek handgeknoopt Mori Yomud kleed van wol.
Un tapis ancien en laine Mori Yomud noué à la main.No longer availableDim. 220 x 118 cmEstimate: € 50/70 -
#426
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 160 x 112 cmEstimate: € 50/60 -
#486
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis en laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 335 x 244 cmEstimate: € 60/100 -
#466
Een Oosters wollen tapijt. Te reinigen.
Un tapis oriental en laine. Nettoyer.No longer availableDim. 340 x 250 cmEstimate: € 250/350 -
#376Beloutch
Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.
Un tapis de prière oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 135 x 98 cmEstimate: € 50/60 -
#406Bidjar
Twee handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
Deux tapis en laine persans noués à la main.No longer availableDim. 158 x 105 & 208 x 124 cmEstimate: € 35/45 -
#596Ghoum
Twee kleine handgeknoopte karpetjes van zijde en wol.
Deux petits tapis de soie et de laine noués à la main.No longer availableDim. 97 x 60 & 75 x 126 cmEstimate: € 100/120 -
#521
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main avec un motif Bocchara.No longer availableDim. 305 x 222 cmEstimate: € 200/300 -
#386
Een zeldzaam handgeknoopt geitenwollen nomandenkarpetje.
Un rare tapis nomande en laine de chèvre noué à la main.No longer availableDim. 125 x 82 cmEstimate: € 40/45
Other lots in this auction
-
#102Mourdonck
“Schepen op zee”. Een paar marines, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Belgische school.
"Navires en mer". Une paire de marines, huile sur toile. Tous deux signées. Ecole belge.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 120/200 -
#213
Een verstelbare tafellamp met twee lichtpunten.
Une lampe de table réglable avec deux points lumineux.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 70/100 -
#48Val Saint Lambert
Een drageoir en een vaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Beide gemerkt.
Un drageoir et un vase en cristal doublé vert et taillé. Les deux marqués.No longer availableDim. h: 15 -25 cmEstimate: € 80/100 -
#117Willy Vandersteen
Vier albums van Suske en Wiske, rode reeks. - “De Vliegende Aap”. Eerste uitgave 1948. Matige staat, kleefband op de rug, nummertje op de kaft, hoekje beschadigd, beduimelde middenkaterns.- “De Koning Drinkt”. Uitgave 1949. Goede staat, kleefband op de rug, nummertje op de kaft, hoekje manco, extra nieten, middenbladen gelost.- “Prinses Zagemeel”. Eerste uitgave 1949. Zeer matige staat, kleefband op de rug, nummertje op de gekreuke kaft, hoekje manco. Vele losse en gerafelde bladen.- “De Zwa(..)
Quatre albums de Suske en Wiske, série rouge. - "De Vliegende Aap". Première édition 1948. Bon état, scotch au dos, numéro sur la couverture, coins abîmés, parties centrales bien feuilletées. - "De Koning Drinkt". Edition 1949. Bon état, dos adhésif, numéro sur la couverture, coin manquant, agrafes supplémentaires, pages centrales détachées. - "Prinses Zagemeel". Première édition 1949. Très bon état, scotch au dos, numéro sur la couverture froissée, coin manquant. Nombreuses pages décollées et e(..)No longer availableEstimate: € 300/350 -
#659Amédée-Ernest LynenPeriod: 1852-1938
“Dame”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1918.
"Dame". Technique mixte sur papier. Signé et daté 1918.No longer availableDim. 31 x 11 cmEstimate: € 40/60 -
#663
Een zeldzaam bord met meerkleurig en verguld decor. Manufacture de Mons. Le Duc d’Angoulème. Parijs, 1788 - 1792.
Rare assiette au décor multicolore et doré. Manufacture de Mons. Le Duc d'Angoulème. Paris, 1788-1792.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 45/55 -
#69Jean Jacques FoulonPeriod: 1923-1980
“Bomen aan het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Des arbres au bord de l'eau ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#352
“Flore”. Een beeldje van zamak op houten sokkel.
"Flore". Une sculpture en zamak sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#522M. De Jongh
“Heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage de bruyère". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 90 x 120 cmEstimate: € 120/180 -
#389
“Abstracte compositie”. Olieverf op schildersboard.
"Composition abstraite". Huile sur carton de peintre.No longer availableDim. 45 x 57 cmEstimate: € 200/300 -
#655
Drie schaalmodellen van zeilschepen.
Trois maquettes de voiliers.No longer availableDim. 63 x 43 cm - 52 x 51 cmEstimate: € 60/80 -
#503
“Koppel in een koets”. Een groep van Italiaans porselein. Met certificaat toegevoegd.
"Couple dans une voiture". Un groupe de porcelaine italienne. Avec certificat ajouté.No longer availableDim. 24 x 62 x 16 cmEstimate: € 50/70