#546
Een handgeknoopte Perzische wollen tapijt.
#516
Een Pakistaans wollen karpetje.
#510
#275
#486
Een handgeknoopt Mori Bochara tapijt.
#576
#480
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
#496
#490
#556
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#506
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#596
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#526
Een Tibetaans wollen tapijt.
#586
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.
#456
Oosters tapijt.
Tapis d’Orient.No longer availableDim. 315 x 445 cmEstimate: € 200 / 240 -
#446
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#570
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage in het medaillon.
Un tapis de laine persan noué à la main. Usures dans le médaillon.No longer availableDim. 367 x 265 cmEstimate: € 240 / 360
#593Franklin Mint
Un lot de huit modèles à l'échelle 1/24: - Ford Pick-up 1940. - 1954 Corvette C1. - 1954 Mercedes-Benz W196R. - 1954 Mercedes-Benz 300 SL. - 1957 Mercedes - Benz 300SC - 1961 Jaguar E-type - 1968 Corvette (panneaux de toit amovibles) - 1988 Porsche 911 Targa.No longer availableEstimate: € 40 / 45 -
#299
#230
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 1 gEstimate: € 50 / 80 -
#11
Een zg. missie-engeltje, een meerkleurig plaasteren collectebus met knikkend hoofdje.
#256
#488
Een vaas van cloisonné op brons. Japans werk.
#318Wiskemann, Bruxelles
#423
#131
Een siervaas van oranje glas in een smeedijzeren montuur.
#636
Een gebeeldhouwde fauteuil-à-la-reine in Régencestijl.
#45
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de deux petits brillants et de deux perles.No longer availableDim. 2,86 gEstimate: € 150 / 180 -
#104
Portrait de dame au bonnet de dentelle . Huile sur toile. Ecole flamande du XIXème siècle.No longer availableDim. 79 x 67 cmEstimate: € 120 / 140