Similar lots by type
-
#386Een handgeknoopt zijden bidkleedje.
Un tapis de prière en soie noué à la main.No longer availableDim. 84 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 203 x 143 cmEstimate: € 80 / 100 -
#376Een handgeknoopt bidkleedje/ wandkleedje van fijn geknoopt zijde. Gesigneerd.
Un tapis de prière ou murale en soie finement nouée. Signé.No longer availableDim. 90 x 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#655Twee handgeknoopte wollen tapijtjes, waarbij een Beloutch en een Pakistaans.
Deux tapis en laine noués à la main, un Beloutch et un Pakistanais.No longer availableDim. 158 x 105 & 198 x 124 cmEstimate: € 50 / 70 -
#506KirmanEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet met decor van bloemen.
Un tapis de laine persan noué à la main avec un décor floral.No longer availableDim. 545 x 363 cmEstimate: € 400 / 600 -
#556Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 445 x 302 cmEstimate: € 200 / 300 -
#546Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 438 x 344 cmEstimate: € 300 / 400 -
#636Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 235 x 135 cmEstimate: € 80 / 100 -
#366Twee kleine handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
Deux petits tapis orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 158 x 88 & 137 x 102 cmEstimate: € 40 / 60 -
#476Een fijngeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
Tapis persan finement noué en laine et soie.No longer availableDim. 228 x 154 cmEstimate: € 180 / 240 -
#626Saga de Serge LesageEen hedendaags wollen tapijt, tekening ‘Sevres’ abrikoos - groen.
Un tapis contemporain en laine, dessin 'Sèvres' abricot - vert.No longer availableDim. 240 x 170 cmEstimate: € 100 / 120 -
#466Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
Un tapis persan en soie noué à la main.No longer availableDim. 255 x 155 cmEstimate: € 200 / 300 -
#586NaïnEen handgeknoopt Iraans tapijtje van wol en zijde.
Un tapis iranien en laine et soie noué à la main.No longer availableDim. 270 x 167 cmEstimate: € 120 / 200 -
#446Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 255 x 210 cmEstimate: € 120 / 200 -
#666Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje en een kleedje met drie mirhabs.
Un tapis oriental en laine noué à la main et une robe à trois mirhabs.No longer availableDim. 253 x 79 & 178 x 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#486GhoumEen handgeknoopt Perzisch karpet van zijde met een decor van een bloemenvaas.
Un tapis persan de soie noué à la main avec une décoration d'un vase de fleurs.No longer availableDim. 212 x 146 cmEstimate: € 250 / 400 -
#596Een zijden kleedje. Verkleuring.
Une robe en soie. décoloration.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 80 / 120 -
#606Een handgeknoopt Perzisch wollen kleedje met een bloeiende struik met vogels in het decor.
Un tapis en laine persane noué à la main avec un arbuste à fleurs avec des oiseaux dans le décor.No longer availableDim. 164 x 110 cmEstimate: € 80 / 120 -
#670Een handgeknoopt Chinees wollen lopertje.
Un tapis de laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 218 x 63 cmEstimate: € 30 / 40 -
#576Een handgeknoopt Turks wollen kleedje. Enige slijtage.
Un tapis en laine turque noué à la main. Usure.No longer availableDim. 240 x 118 cmEstimate: € 40 / 50 -
#456Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje met decor van bloeiende struiken en dieren.
Un tapis de laine persan noué à la main avec un décor d'arbustes à fleurs et d'animaux.No longer availableDim. 183 x 123 cmEstimate: € 50 / 70 -
#536Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
Un tapis persan en soie noué à la main.No longer availableDim. 222 x 142 cmEstimate: € 180 / 220 -
#566Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 100 / 120 -
#676Een lot van vier handgeknoopte wollen kleedjes.
Lot de quatre tapis en laine noués à la main.No longer availableDim. 60 x 40; 60 x 45; 98 x 30 & 96 x 65 cmEstimate: € 40 / 80
Other lots in this auction
-
#192“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#280Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale aquamarijn van +- 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,30 ct et d'une aigue-marine centrale de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 3,23 gEstimate: € 650 / 700 -
#38Diverse stripverhalen in de Franse taal. 4 x Buck Danny, 3 x Gil Jourdan, Blondin et Cirage (1956), Jean Valhardi, Michel Vaillant, Timour, Astérix, Billy Boule, Archie l’homme d’acier, Néron Les 9 boules de poivre, La Patrouille des Castors en enkele kinderboeken. Vaak in zeer gelezen staat.
Diverses bandes dessinées en langue française. 4 x Buck Danny, 3 x Gil Jourdan, Blondin et Cirage (1956), Jean Valhardi, Michel Vaillant, Timour, Astérix, Billy Boule, Archie l'homme d'acier, Néron Les 9 boules de poivre, La Patrouille des Castors et quelques livres pour enfants. Souvent très usés.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#667Christofle, FranceEen tweedelig taartsnij- en serveerbestek van verzilverd metaal in origineel etui.
Couverts à découper et à servir deux pièces en métal argenté dans leur étui d'origine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#554Maria Innocentia Hummel“To market”. Een schemerlampje met twee kindjes bij een boom. Ed. Goebel. Gesigneerd en genummerd 223. Hoogte zonder montuur.
"Au marché". Une lampe crépusculaire avec deux enfants près d'un arbre. Éd. Goebel. Signée et numérotée 223. Hauteur sans monture.No longer availableDim. H.23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#108Delvaux, BruxellesEen bruin lederen handtas, Louise Baudrier GM. Met certificaat.
Un sac à main en cuir marron, Louise Baudrier GM. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 380 / 450 -
#37Val Saint-LambertEen fruitschaal van geslepen kristal, in de massa deels groen gekleurd. Onderaan gemerkt.
Coupe à fruits en cristal taillé, en partie teinté vert dans la masse. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#297Een paar geslepen kristallen drageoirs.
Paire de dragoirs en cristal taillé.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#19Frans OttePeriod: 1885 - 1973“Landbouwer”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd.
"Agriculteur". Un dessin au lavis Signé.No longer availableDim. 27 x 20 cmEstimate: € 25 / 40 -
#444Maria Innocentia Hummel“Am Scheideweg”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 331.
"Suis Scheideweg". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 331.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#97Val Saint LambertEen vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Vase en cristal doublé bleu et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 150 -
#396Een handgeknoopte Oosterse wollen loper. Enige slijtage.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main. Usure.No longer availableDim. 540 x 120 cmEstimate: € 200 / 300

