#541
Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimtapijtjes.
#523
Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
#533Kashmir
Een handgeknoopt kleedje van zijde.
#616
Een lot van twee Kelimlopertjes en een -tapijtje.
#566
#563
Een Pakistaans wollen Morikarpet.
#536
#636
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
#596
#696Turkman
#506Indo-Meshed
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#646
Twee verschillende handgeknoopte wollen kamelenzakken.
#568
Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimkarpetjes.
#556
#558
Twee handgeknoopte Pakistaanse Morikarpetjes.
#486Kayseri
Een handgeknoopt Turks karpetje, zijde op zijde.
#466
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#526Bidjar
#578
#626
Twee handgeknoopte Perzische wollen bidkleedjes.
#548
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#538
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#528
Een handgeknoopt Perzisch wolen karpetje. Slijtage.
Un tapis persan en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 257 x 128 cmEstimate: € 60 / 80
#314G. Gordon
#286
#146
#431Jurjen FonteinPeriod: °1949
“Twee vrouwen”. Aquarel op papier. Sporen van handtekening.
#115
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 150 / 200 -
#266
#454Barbie
Marilyn Monroe The seven year itch. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
#324Maria Innocentia Hummel
“Merry Wanderer.” Aardewerken beeldje. Gemerkt onderaan.
Joyeux vagabond. Figurine en faïence, marquée en bas.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#294
Prent in reliëf naar Anton Pieck.
#489
“Vrouwen in een tuin”. & “Ekster op bloeiende tak”. Twee Japanse schilderijen op zijde. Beide gesigneerd.
Femmes dans un jardin. Et Pie sur une branche fleurie. Deux peintures japonaises sur soie. Les deux signées.No longer availableDim. 25,5 x 31,5 & 20,5 x 27,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#386Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
Un meuble Louis XV en placage avec des portes bombées et un dessus en marbre.No longer availableDim. h: 166 cmEstimate: € 300 / 500