#548Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#468Een machinaal geknoopt oosters tapijt.
A machine-made oriental carpet. -
#556Een vintage hoogpolig wollen tapijt met abstracte figuur.
A vintage high-pile wool rug with abstract figure. -
#546Een handgeknoopt oosters tapijt.
#364Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.
#510Een handgeknoopt oosterse loper, gemeng zijde en wol.
A hand-knotted Oriental runner, mixed silk and wool. -
#540Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted carpet with geometric design. -
#451Een handgeknoopt oosters tapijt.
#366Een handgeknoopt Oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental carpet. -
#386Een paar Iraans handgeknoopt zijden tapijtjes.
A pair of Iranian hand-knotted silk rugs. -
#235Een wandtapijt met jachtscene.
A tapestry depicting a hunting scene. -
#506Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental rug. -
#566Een kleine handgeknoopte loper, zijde en wol.
A small hand-knotted runner, silk and wool. -
#530Een wollen handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian wool carpet. -
#570Een rond bloemvormig handgeknoopt Iranees tapijt.
A round flower-shaped hand-knotted Iranian carpet. -
A tapestry depicting a medieval scene inspired by antiquity. -
#520Een handgeknoopt oosters tapijt.
#550Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet. -
#406MeshedEen Perzisch handgeknoopt Meshed tapijtje met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted Meshed rug with geometric decoration. -
#456Een handgeknoopt zijden tapijt met de voorstelling van een levensboom.
A hand-knotted silk carpet depicting a tree of life. -
#463Een handgeknoopt oosters tapijt.
#585Een handgeknoopte Bochara loper.
A hand-knotted Bukhara runner.
#254‘Twee odalisken’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, getekend Mahut.
'Two odalisques', oil on panel. After the 19th century, signed Mahut. -
A Chinese lidded vase decorated with furniture and vases. Not stamped. -
A large gilt bronze chandelier with crystal pendeloques. -
#466Een grote, veelgebruikte hakblok/slagersblok met 2 laden.
A large, well-used chopping block/butcher's block with 2 drawers. -
#438DisquisPeriod: 300BC-400ADEen precolumbiaans beeldje van een zittende vrouwelijke figuur. Van hol keramiek, met polychrome beschildering. Disquis, Costa Rica. In 1975 aangekocht bij Gall. Moderne.
A pre-Columbian figurine of a seated female figure. Made of hollow ceramic, with polychrome painting. Disquis, Costa Rica. Purchased from Gall. Moderne in 1975. -
#158Leopold Muller“La Sambre - Terril du Gouffre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1925.
#382Clement Van LysebettenPeriod: 1921 - 1996“Naakt aan den toog”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Clement Van Lysebetten.
"Mother with child". Oil on canvas, signed at the bottom. -
#177Württembergische MetallwarenfabrikEen lot van 12 verzilverd metalen kommen, art-nouveau, gemerkt OX WMF 1/0.AR13/12/12