Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt tapijtje van zijde met vogels in het decor. Gesigneerd.

Een handgeknoopt tapijtje van zijde met vogels in het decor. Gesigneerd.

Un tapis en soie noué à la main avec des oiseaux dans le décor. Signé.
Dim. 93 x 61 cm
SKU: 1412210566.
Category: Tapijt.
Auction day: 15 December 2021 19:00
Catalogue #566
Estimate: € 75 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #526
    Hamadan

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 338 x 244 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #306

    Een klein handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Un petit tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 117 x 83 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #546

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 233 x 185 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #586

    Een handgeknoopt Perzisch wollen kleedje.

    Une carpette en laine persane nouée à la main.
    No longer available
    Dim. 121 x 77 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #386
    Tabriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.

    Un tapis persan en laine noué à la main. Signé.
    No longer available
    Dim. 244 x 195 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #366

    Een handgeknoopt Turks wollen karpetje.

    Un tapis en laine turc noué à la main.
    No longer available
    Dim. 205 x 116 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #376

    Een handgeknoopt Turks wollen wandtapijt met geometrisch motief. Anatolië.

    Une tapisserie en laine turque nouée à la main avec un motif géométrique. Anatolie.
    No longer available
    Dim. 126 x 206 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #396

    Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde.

    Une robe en soie persane nouée à la main.
    No longer available
    Dim. 151 x 92 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #406
    Ardebill

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 280 x 210 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #416
    Ispahan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte verkleuring in een hoek.

    Un tapis persan en laine noué à la main. Légère décoloration dans un coin.
    No longer available
    Dim. 284 x 197 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #536

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. x 152 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #426

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 303 x 210 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #466

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 306 x 206 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #506
    Bidjar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 219 x 133 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #326

    Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een levensboom in het decor.

    Un tapis oriental en laine noué à la main avec un arbre de vie dans le décor.
    No longer available
    Dim. 133 x 86 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #556

    Een klein wandkleedje van zijde met decor van een pauw op een tak.

    Une petite tapisserie en soie décorée d'un paon sur une branche.
    No longer available
    Dim. 94 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #596

    Twee kleine handgeknoopte Pakistaanse wollen kleedjes. We voegen er een handgeknoopt kussen aan toe.

    Deux petits tapis pakistanais en laine noués à la main. Nous ajoutons un oreiller noué à la main.
    No longer available
    Dim. 88x67cm 100x65cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #486
    Kaisari

    Een handgeknoopt Turks karpetje van katoen en zijde.

    Un tapis turc noué à la main en coton et soie.
    No longer available
    Dim. 140 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #547

    Een bronzen vijzel, gedateerd 1581. We voegen er een olielampje in de vorm van een vis aan toe.

    Un mortier en bronze, daté de 1581. On y ajoute une lampe à huile en forme de poisson.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 55 / 75
  • #16

    Een reeks van zes Engelse mahoniehouten stoelen, bekleed met rood fluweel.

    Un ensemble de six chaises en acajou anglais, recouvertes de velours rouge.
    No longer available
    Dim. H:97cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #575

    Bronzen pennenkoker met aangehechte inktpot. Oosters werk.

    Étui à stylo en bronze avec encrier attaché. Travail oriental.
    No longer available
    Dim. L. 19,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #272
    Frans Ghelaerd
    Period: 1902 - 1986

    “Zeilboot”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1986.

    Voilier. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1986.
    No longer available
    Dim. 30 x 47 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #252
    Gust Verelst
    Period: 1901 - 1978

    Een paar straatzichten, olieverf op paneel. Waarbij één gesigneerd en gedateerd ‘59.

    Une paire de vues de rue, huile sur panneau. Un signé et daté '59.
    No longer available
    Dim. 38 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #510

    Een Venetiaanse luchter met twaalf lichtarmen in twee niveaus, versierd met kristallen pendeloques. Eén arm te herbevestigen.

    Lustre vénitien à douze bras de lumière sur deux niveaux, décoré de pendeloques en cristal. Un bras peut être rattaché.
    No longer available
    Dim. H. 75 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #380
    Val Saint Lambert

    Twee asbakken van geslepen kristal, waarbij één in groen en één rood. Beide gemerkt onderaan. Kleine schilfers aan de binnenranden.

    Deux cendriers en cristal taillé, un vert et un rouge. Les deux marqués en bas. Petits éclats sur les bords intérieurs.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #571

    Twee porseleinen likeurflessen, waarbij een Duitse in de vorm van een oude stripfiguur en een Italiaanse van Liqueurs Garnier in de vorm van een doedelzakspeler (zonder stop).

    Deux bouteilles à liqueur en porcelaine, une allemande en forme de personnage de bande dessinée et une italienne de Liqueurs Garnier en forme de cornemuse (sans bouchon).
    No longer available
    Dim. h: 25 & 31 cm
    Estimate: € 3 / 35
  • #14

    “Bowl and spoon”. Een foto. Draagt handtekening (toeschrijving?) ‘Man Ray’ (Emmanuel Radnitsky).

    Bol et cuillère. Une photo. Signé (attribution ?) 'Man Ray' (Emmanuel Radnitsky).
    No longer available
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #205

    Een 18 K geelgouden ketting met witgouden hanger in de vorm van een paard.

    Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en or blanc en forme de cheval.
    No longer available
    Dim. 4 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #171

    Een messingen reisicoon met beeltenis van de martelaren Boris en Gleb. Rusland, XVIIIe eeuw.

    Icône de voyage en laiton représentant les martyrs Boris et Gleb. Russie, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 14 x 8, 5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #365
    Pierre-Paul Ketels

    Zangvogel op een tak. Smeedijzer. Gesigneerd.

    Oiseau chanteur sur une branche. Fer forgé. Signé.
    No longer available
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More