#726
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#432
Twee verschillende Morikarpetjes, waarbij het kleinste met lichte slijtage.
#776
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
#800
#246
#127
Klokstel van koper bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
#266
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde met 140 vlakken.
#765
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#686
Een handgeknoopt wollen Kazaktapijt.
#236
Paar koperen kandelaars gedragen door putti.
#770
#732
Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
#256Tabriz
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt. Goede staat.
#546
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
#775
#756
#736
Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
#785
#790
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#780
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#442
Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.
#752
Een paar Pakistaanse wollen karpetjes.
#795
Een handgeknoopt wollen Bocharakarpetje. Slijtage.
#410
Een Kelim zadeldeken. Eerste helft XXe eeuw.
Un tapis de selle Kelim. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. 46 x 78 cmEstimate: € 30/50
#271
Twee tijgers en een kwartel (13,5 cm) van brons. Japans werk.
#404
”La Sainte Famille”. Un groupe en métal argenté sur un socle en bois, sans cloche.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#47
Een koekoeksklok van gebeeldhouwd perenhout. Zwarte woud.
#769
#292Robbe & Berking
#74Victor Hulot
“Storm op zee.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tempête en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#168
#596
#160
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct et sept améthystes ayant un poids total de ± 4,60 ct.No longer availableDim. 8,57 gEstimate: € 1700/1800 -
#457
Vaasje van rode lak op porselein. Chinees werk.
Un petit vase, laque rouge sur porcelaine. Travail chinois.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 80/120 -
#225
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,40 ct et un saphir central de ± 2 ct.No longer availableDim. 6,34 gEstimate: € 800/1000 -
#23
Deux soldats napoléoniens en porcelaine polychrome. Une marquée sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/60