Similar lots by type
-
#776
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
Une carpette de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 198 x 132 cmEstimate: € 40/60 -
#246
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 325 x 220 cmEstimate: € 200/300 -
#726
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 172 x 94 cmEstimate: € 40/50 -
#546
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
Un tapis de Perse en laine noué main, décor d’arbres.No longer availableDim. 310 x 206 cmEstimate: € 120/200 -
#765
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 201 x 131 cmEstimate: € 40/60 -
#266
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde met 140 vlakken.
Un tapis persan noué main en soie à 140 plans.No longer availableDim. 274 x 182 cmEstimate: € 200/220 -
#790
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 262 x 83 cmEstimate: € 60/80 -
#686
Een handgeknoopt wollen Kazaktapijt.
Un tapis Kazak en laine noué main.No longer availableDim. 302 x 208 cmEstimate: € 80/100 -
#732
Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
Un tapis Kelim en laine noué main.No longer availableDim. 233 x 166 cmEstimate: € 40/50 -
#780
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
Une carpette Mori en laine noué main.No longer availableDim. 174 x 101 cmEstimate: € 30/50 -
#785
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
Une carpette de Perse en laine noué main. Usures.No longer availableDim. 186 x 138 cmEstimate: € 80/120 -
#236
Paar koperen kandelaars gedragen door putti.
Une paire de candélabres portée par des putti.No longer availableDim. H. 74 cmEstimate: € 50/80 -
#770
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet met een decor van bloemenvazen en helikopters.
Une carpette Afghan en laine noué main, décor de vases fleuris et hélicoptères.No longer availableDim. 152 x 96 cmEstimate: € 40/50 -
#775
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 153 x 112 cmEstimate: € 40/50 -
#800
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 161 x 89 cmEstimate: € 50/80 -
#442
Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.
Un lot de cinq carpettes. Quelques usures.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#756
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 225 x 140 cmEstimate: € 60/80 -
#795
Een handgeknoopt wollen Bocharakarpetje. Slijtage.
Une carpette Bochara en laine noué main.No longer availableDim. 176 x 90 cmEstimate: € 40/50 -
#256Tabriz
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt. Goede staat.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 289 x 394 cmEstimate: € 400/600 -
#736
Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
Un couloir du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 79 x 238 cmEstimate: € 80/120 -
#432
Twee verschillende Morikarpetjes, waarbij het kleinste met lichte slijtage.
Deux carpettes Mori, dont la plus petite avec usures.No longer availableDim. 149 x 94 & 119 x 83 cmEstimate: € 30/60 -
#127
Klokstel van koper bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Une garniture de cheminée en cuivre comprenant deux candélabres et une pendule.No longer availableDim. H. 52,5 cmEstimate: € 200/240 -
#752
Een paar Pakistaanse wollen karpetjes.
Une paire de carpettes du Pakistan en laine.No longer availableDim. 120 x 65 cmEstimate: € 30/40 -
#410
Een Kelim zadeldeken. Eerste helft XXe eeuw.
Un tapis de selle Kelim. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. 46 x 78 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#437
Een lot van drie verschillende borden van Imariporselein.
Un lot de trois assiettes en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø 25,5 cm en Ø 22 cmEstimate: € 30/40 -
#774Carlo Testore
Een viool. In koffer.
Un violon dans un coffre.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 100/120 -
#691
Een houten schilderspop met beweegbare ledematen op staander.
Modèle de peintre articulée sur socle.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 90/110 -
#46
Een gedraaid houten kapstok.
Un portemanteau en bois tourné.No longer availableDim. h: 184 cmEstimate: € 20/30 -
#116Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Verkleuring en een kleine scheur.
Un tapis d’Orient en laine. Fait main. Decoloration et petit cirure.No longer availableDim. 344 x 255 cmEstimate: € 120/200 -
#504
“Stilleven met fruit en bloemen”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Menkes.
”Nature morte aux fruits et fleurs”. Huile sur carton. Porte la signature: Menkes.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 120/180 -
#239
“Waterval”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Z. Soni (?).
”Chute d’eau”. Huile sur toile. Signée. Z. Soni.No longer availableDim. 72 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#391
“Oorlog en bezetting gezien door Oscar Liedel”. Een uitgave met reproducties en begeleidende teksten in een map. Ed. Gossens. Brussel, 1947.
“Oorlog en bezetting gezien door Oscar Liedel”. Une édition aux reproductions et textes dans une farde. Ed. Gossens. Bruxelles, 1947.No longer availableEstimate: € 60/65 -
#693
Twee ivoren netsukes, met voorstelling van twee zittende mannen. De ene met een pijp, de andere met een telraam. Japan, omstreeks 1900.
Deux netsukes en ivoire représentant deux hommes assis. Un homme avec une pipe, l’autre avec un boulier. Japon, +- 1900.No longer availableDim. H. 3 cmEstimate: € 100/120 -
#730
“Man met taikostokken”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme aux bâtons taiko”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/100 -
#486
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 126 x 82 cmEstimate: € 50/80 -
#611
Een zittende Birmaanse Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha assis du Birman en bois patine dorée.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 1300/1500