Similar lots by type
-
#756Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.
Un tapis kilim persan en laine nouée main.No longer availableDim. 232 x 159 cmEstimate: € 150 / 200 -
#506Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.
Un tapis ovale de Chine en laine, décor de fleurs.No longer availableDim. 280 x 188 cmEstimate: € 40 / 60 -
#786GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 208 x 118 cmEstimate: € 60 / 100 -
#536Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 264 x 103 cmEstimate: € 40 / 60 -
#797GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 200 x 135 cmlEstimate: € 200 / 300 -
#606Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 245 x 287 cmEstimate: € 120 / 200 -
#724BeloutsjEen handgeknoopt Oosters wollen zadelkleed.
Un tapis de selle d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 116 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#686GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette en laine nouée main.No longer availableDim. 190 x 125 cmEstimate: € 150 / 250 -
#496MalayerEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 157 x 105 cmEstimate: € 60 / 80 -
#656Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 231 x 140 cmEstimate: € 40 / 60 -
#776GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 192 x 150 cmEstimate: € 200 / 300 -
#796GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 129 cmEstimate: € 40 / 60 -
#706GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette en laine nouée main.No longer availableDim. 195 x 145 cmEstimate: € 150 / 250 -
#626Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 120 / 200 -
#746Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.
Un tapis kilim perse en laine nouée main.No longer availableDim. 262 x 138 cmEstimate: € 150 / 200 -
#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 322 x 255 cmEstimate: € 180 / 240 -
#466ArdekanEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 253 x 143 cmEstimate: € 80 / 120 -
#726TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 234 x 252 cmEstimate: € 300 / 400 -
#766MeshkinEen handgeknoopte Perzische wollen loper.
Un couloir persan en laine nouée main.No longer availableDim. 335 x 143 cmEstimate: € 100 / 150 -
#516HoseinabadEen handgeknoopte Perzische wollen loper.
”Jeune femme”. Techniques mixtes sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 318 x 161 cmEstimate: € 200 / 300 -
#666Een machinaal geknoopt wollen tapijt. Frans werk.
Un tapis en laine nouée mécaniquement. Travail français.No longer availableDim. 301 x 196 cmEstimate: € 15 / 25 -
#696GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 296 x 255 cmEstimate: € 300 / 400 -
#676Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.
Un tapis kilim en laine nouée main.No longer availableDim. 293 x 156 cmEstimate: € 200 / 300 -
#556Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met bloemenvazen in het decor.
Une carpette persane en laine nouée main, décor de vases à fleurs.No longer availableDim. 201 x 128 cmEstimate: € 100 / 160
Other lots in this auction
-
#167Riessler & Kessel, AustriaEen lampenvoet/sierstuk van gepolychromeerd porselein met een voorstelling van een octopus en een krab in hoogreliëf.
Une pièce de décoration/pied de lampe en porcelaine polychrome, représentation d’une pieuvre et un crabe en haut-relief.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#770Val St. LambertEen lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#528Een paar platte dekselvaasjes van blauw en wit Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle plat en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#741Een bronzen struisvogel met een kokosnoot als lijf.
Une autruche en bronze à corps en noix de coco.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#336Een reeks van vier armstoelen van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Une série de quatre fauteuils en bois à patine blanche, style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#82110 boeken, religie, filosofie e.d. De Genoude. “La Sainte Blble” Deel 1 (O.T.). Pourrat Paris 1834. Geïllustreerd, In-4. Enz. enz.
10 livres, religion, philosophie, e.a. De Genoude. “La Sainte Bible”. Partie 1. (Ancien Testament). Pourrat Paris 1834. Illustrée, In-4. Etc.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#695Een eikenhouten schrijfmeubeltje met onderaan drie laden. XIXe eeuw.
Un petit meuble d’écriture en chêne à trois tiroirs en dessous. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 100 / 150 -
#307Een lot van 7 albums met Liebig-chromo’s. Bijgevoegd een doos met losse reeksen.
Un lot de 7 albums aux chromos Liebig. Nous ajoutons une boîte avec divers séries dépareillées.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#18“Militair koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig en verguld Frans porselein. Beschadigingen. XIXe eeuw.
”Couple militaire”. Deux statues en porcelaine française polychrome et dorée. Dégâts. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 19 & 21 cmEstimate: € 50 / 70 -
#384“Les Lavandières.” Krijt en aquarel op papier. Franse School XIXde eeuw.
“Les Lavandières”. Pastel et aquarel sur papier. Ecole française du XIXde siècle.No longer availableDim. 33 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#681Watch“Parodie op Kuifje”. Poster. Gesigneerd in de plaat.
”Parodie, Tintin”. Un poster. Signé dans la planche.No longer availableDim. 59 x 89 cmEstimate: € 30 / 40 -
#192Alois Stadlemayr“Man in een Renaissance-interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “München”
”Homme et intérieur Renaissance”. Huile sur toile. Signée et “München”.No longer availableDim. 71 x 81 cmEstimate: € 150 / 200

