#555
Een Oosters wollen tapijt.
#395
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#245
Een paar handgeknoopte wollen karpetten. Enige slijtage.
#695
Een Indisch wollen karpetje.
#655
Een handgeknoopte Perzische loper van wol.
#405
Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleedje.
#822
#654
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
#544Mori
Een antiek handgeknoopt Perzisch karpet van wol.
#785
Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#35
Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetjes.
#125
#535
#415
Twee verschillende karpetten.
#145
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van dieren en bloemen.
#115
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een centraal medaillon en dieren.
#665
#255
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon.
#275
#545Afghan
Een handgeknoopte Afghaanse loper van wol. Met certificaat.
#617
Twee handgeknoopte miniatuur karpetjes, waarbij één van wol en één van zijde.
#429
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#675
#685
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
Une carpette Mori en laine nouée à la main.No longer availableDim. 123 x 80 cmEstimate: € 30/50
#239
”Paysage d’après le XVIIième siècle’. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 100 x 140 cmEstimate: € 100/150 -
#674R. Vlaminck
“Kapel te Vlassenbroek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#536
Een tweedeurskast van gesculpteerd eikenhout. Tijdperk Lodewijk XV.
#310
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants taillés en princesse ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’un rubis central de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 1600/1800 -
#292Henri PauwelsPeriod: 1903-1983
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#686
Een commode tombeau met twee laden, versierd met marqueterie en bronsbeslag en met een marmeren blad. Lodewijk XV-stijl, XIXde eeuw.
Une commode tombeau à deux tiroirs, décoration de marqueterie et ornements en cuivre, tablette en marbre.No longer availableDim. b: 113 cmEstimate: € 300/600 -
#192Regnier de HerdePeriod: 1914 - 2004
“Marine - Trouville”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Marine - Trouville”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 550/600 -
#706
Een gefineerde kwartronde hoekkast met twee deuren en een lade. Engeland, XIXe eeuw.
Une armoire en coin, quart de cercle, en bois de placage, à deux portes et un tiroir.No longer availableDim. 113 x 104 x 72 cmEstimate: € 80/120 -
#490
#702Joseph Heymans
“Morgend”. Olieverf op doek Gesigneerd en gedateerd 1897.
#104Apol
‘Landschap met hoeves’. Aquarel, gesigneerd.
#759
Een zwartgelakte tafel in Lodewijk XVI-stijl met een rood kalfslederen blad. XIXe eeuw.
Une table laqué noir, style Louis XVI, tablette en cuir de veau rouge.No longer availableDim. 115 x 66 cmEstimate: € 100/150