Similar lots by type
-
#451Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#468Een machinaal geknoopt oosters tapijt.
A machine-made oriental carpet. -
#556Een vintage hoogpolig wollen tapijt met abstracte figuur.
A vintage high-pile wool rug with abstract figure. -
#540Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted carpet with geometric design. -
#550Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet. -
#235Een wandtapijt met jachtscene.
A tapestry depicting a hunting scene. -
#506Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental rug. -
#463Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#416Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. met in het decor een bloeiende boom met vogels.
A hand-knotted Persian wool carpet. with a flowering tree with birds in the decor. -
#570Een rond bloemvormig handgeknoopt Iranees tapijt.
A round flower-shaped hand-knotted Iranian carpet. -
#406MeshedEen Perzisch handgeknoopt Meshed tapijtje met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted Meshed rug with geometric decoration. -
#510Een handgeknoopt oosterse loper, gemeng zijde en wol.
A hand-knotted Oriental runner, mixed silk and wool. -
#546Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#520Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#366Een handgeknoopt Oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental carpet. -
#565Een handgeknoopt tapijt, made in Iran.
A hand-knotted carpet, made in Iran. -
#448Een wandtapijt met een middeleeuws tafereel, naar de oudheid.
A tapestry depicting a medieval scene inspired by antiquity. -
#548Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#456Een handgeknoopt zijden tapijt met de voorstelling van een levensboom.
A hand-knotted silk carpet depicting a tree of life. -
#566Een kleine handgeknoopte loper, zijde en wol.
A small hand-knotted runner, silk and wool. -
#530Een wollen handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian wool carpet. -
#386Een paar Iraans handgeknoopt zijden tapijtjes.
A pair of Iranian hand-knotted silk rugs. -
#585Een handgeknoopte Bochara loper.
A hand-knotted Bukhara runner. -
#364Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.
A Tunisian hand-knotted wool carpet with a geometric design.
Other lots in this auction
-
#247Een 18e eeuws Catalaans schaaltje van blauw-wit geglazuurd aardewerk.
An 18th-century Catalan bowl of blue and white glazed earthenware. -
#494Robert ArensPeriod: 1905-1998“Stilleven met kan en fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Arens. Toegevoegd een boek over het leven en werk van de kunstenaar.
"Still life with jug and fruit". A painting, oil on panel, signed by Arens. Accompanied by a book about the life and work of the artist. -
#397Wim KuijlPeriod: 1946 - 2014“Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.
"Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002. -
#398Wim KuijlPeriod: 1946 - 2014“Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.
"Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002. -
#597Een kleine vaas van VSL kristal. Blauw in de massa gekleurd. Niet gemerkt.
A small vase of VSL crystal. Colored blue in the mass. Not marked. -
#509Jacobus Johannes DoeserPeriod: 1884-1970‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Getekend Doeser
'Flower vase', oil on canvas. Signed Doeser. -
#429Paul DaxheletPeriod: 1905-1993“Afrikaanse dansers”. Een lot van 2 schilderijtjes, gemengde techniek op papier. Onderaan tekst en gesigneerd.
"African dancers". A lot of 2 small paintings, mixed media on paper. Text at the bottom and signed. -
#23‘Anvers a travers les ages’, P. Genard, archiviste de la ville d’Anvers. Uitgegeven eind 19e eeuw door Bruylant-Christophe & Cie, Bruxelles.
'Antwerp through the ages', P. Genard, archivist of the city of Antwerp. Published in the late 19th century by Bruylant-Christophe & Cie, Brussels. -
#302Bernard CharoyPeriod: 1931 - 2024“Jongedame met hoed”, een lithografie in kleur, E.A., gesigneerd buiten de plaat.
"Young lady with a hat", a color lithograph, E.A. (artist's proof), signed outside the plate. -
#144Frans Van ImmerseelPeriod: 1909 - 1978“De lange wapper”. Een glas-in-loodraam in lichtbak met massief eiken kader. Gesigneerd.
"The Long Wapper." A stained glass window in lightbox with solid oak frame. Signed. -
#403Henry SchoutenPeriod: 1857 - 1927“Schaapsherder met zijn kudde”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd links onder.
"Sheep herder with his flock", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed lower left. -
#95CartierEen rood lederen gordeltasje. Gemerkt.
A red leather belt pouch. Marked.


