Similar lots by type
-
#366BelouchEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 188 x 100 cmEstimate: € 30 / 50 -
#656GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en wol.
Tapis persan en soie et laine. Noué main.No longer availableDim. 226 x 145 cmEstimate: € 200 / 300 -
#96Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
Liebig ChromosEen volledig album met betrekking tot de ‘Liebigpotjes’.
No longer availableDim. 184 x 121 cmEstimate: € 300 / 400 -
#296Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 190 x 115 cmEstimate: € 40 / 60 -
#824Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#256Een Isfahantapijtje en een ander Oosters handgeknoopt.
Tapis Ispahan en laine et un autre. Noués main.No longer availableDim. 152 x 105 & 133 x 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#86Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 230 x 150 cmEstimate: € 40 / 60 -
#196Een handgeknoopt zijden tapijt. Slijtage.
Tapis en soie noué main. Usures.No longer availableDim. 160 x 97 cmEstimate: € 200 / 240 -
#456Sarouck MirOosters tapijt met boteh miri motief. Wol op katoen, handgeknoopt.
Tapis à décor boteh miri en laine sur coton. Noué main.No longer availableDim. 300 x 192 cmEstimate: € 180 / 240 -
#66Een handgeknoopte wollen loper.
Couloir en laine. Noué main.No longer availableDim. 282 x 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#126HamadanWollen loper. Handgeknoopt.
Couloir en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 88 cmEstimate: € 30 / 40 -
#266Twee handgeknoopte Perzische wollen lopers.
Deux couloirs d’Orient en laine. Noués main.No longer availableDim. 198 x 85 & 190 x 82 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#411Willy VandersteenSuske en Wiske. “De Zilveren Appels”. Reclame-uitgave voor Groep Argenta. Ed. Standaard-Boekhandel 1981. Zeer goede staat, met zelfklever van het Agentschap op voorpagina. Drie exemplaren.
Suske en Wiske. “De Zilveren Appels”. Edition publicitaire du groupe Argenta. Ed. Standaard-Boekhandel 1981. Très bon état avec autocollant de l’agence sur la première page. Trois exemplaires.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#664Jaak Van Wijck“Landschap met meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage au lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 80 / 100 -
#104Jan Van Cleemput“Vissersboten in de haven van Oostende”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1893.
“Bateaux de Pêche dans le port d’Ostende”. Huile sur toile. Signée et datée 1893.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 350 / 500 -
#503Märklin & Steif“Dampflokomotive mit Steiff Teddybär”. nr. 36089. Houten cadeauverpakking met een Steiff beertje en een goudkleurige Märklin locomotief. N.a.v. 20 Jahre Deutsche Einheit, Sonderfahrt 3. Oktober 2010. Met boekje en Steiff-certificaat.
“Dampflokomotive mit Steiff Teddybär”. N° 36089. Emballage cadeau en bois contenant un ours en peluche Steiff et une locomotive dorée Märklin. A l’occasion de 20 Jahre Deutsche Einheit, Sonderfahrt 3. Oktober 2010. Avec livret et certificat Steiff.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#748Asbak van albast en verguld koper. Voetstuk in de vorm van een barokke dolfijn.
Cendrier en albâtre et cuivre doré. Pied en forme d’un dauphin baroque.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#60Een paar oorbellen van 18 karaats geel goud.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,0 gEstimate: € 150 / 200 -
#501Een staande GuanYin van gepolychromeerd hout. Handen in Vitarkamudra. China, vermoedelijk XIXe eeuw.
Guanyin debout en bois sculpté polychromé, mains en vitarka mudra. Travail chinois probablement XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 400 / 500 -
#370Een lot 14 karaats geel goud bestaande uit oorbellen en ringen.
Lot d’or jaune 14 ct comprenant des boucles d’oreilles et des bagues.No longer availableDim. 8,42 gEstimate: € 130 / 150 -
#447“Jongeling met boerentrekpaarden”. Een groep van meerkleurig aardewerk.
“Jeune homme aux chevaux de trait”. Groupe en faïence polychrome. Numéroté.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 180 / 220 -
#539Michel Felibien. “L’histoire de la ville de Paris”. In-folio. Vijf volumes. Lederen band (enige letsels). Ed. Desprez & Desessartz, Parijs 1725.
Michel Felibien. “L’histoire de la ville de Paris”. In-folio. Cinq volumes. Reliure cuir (quelques dégâts). Ed. Desprez & Desessartz, Paris 1725.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#675Mondi CodelloTwee verschillende kleurrijke zijden sjaaltjes.
Deux différents foulards en soie, riche en couleur.No longer availableDim. 85 x 85 cmEstimate: € 50 / 100 -
#118Een mahoniehouten likeurkeldertje met drie karafjes van kleurloos kristal. Eén ontbreekt. Begin XXste eeuw.
Cave à liqueur en acajou contenant deux des trois carafons en cristal incolore. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120

