Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.

Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.

Tapis turque en laine. Noué main.
Dim. 184 x 121 cm
SKU: 2909150316.
Category: Tapijt.
Auction day: 29 September 2015 19:00
Catalogue #316
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #366
    Belouch

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 188 x 100 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #656
    Goum

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en wol.

    Tapis persan en soie et laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 226 x 145 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #96

    Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • Liebig Chromos

    Een volledig album met betrekking tot de ‘Liebigpotjes’.

    No longer available
    Dim. 184 x 121 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #296

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 190 x 115 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #824

    Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.

    Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #256

    Een Isfahantapijtje en een ander Oosters handgeknoopt.

    Tapis Ispahan en laine et un autre. Noués main.
    No longer available
    Dim. 152 x 105 & 133 x 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #86

    Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 230 x 150 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #196

    Een handgeknoopt zijden tapijt. Slijtage.

    Tapis en soie noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 160 x 97 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #456
    Sarouck Mir

    Oosters tapijt met boteh miri motief. Wol op katoen, handgeknoopt.

    Tapis à décor boteh miri en laine sur coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 300 x 192 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #66

    Een handgeknoopte wollen loper.

    Couloir en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 282 x 80 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #126
    Hamadan

    Wollen loper. Handgeknoopt.

    Couloir en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 345 x 88 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #266

    Twee handgeknoopte Perzische wollen lopers.

    Deux couloirs d’Orient en laine. Noués main.
    No longer available
    Dim. 198 x 85 & 190 x 82 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #411
    Willy Vandersteen

    Suske en Wiske. “De Zilveren Appels”. Reclame-uitgave voor Groep Argenta. Ed. Standaard-Boekhandel 1981. Zeer goede staat, met zelfklever van het Agentschap op voorpagina. Drie exemplaren.

    Suske en Wiske. “De Zilveren Appels”. Edition publicitaire du groupe Argenta. Ed. Standaard-Boekhandel 1981. Très bon état avec autocollant de l’agence sur la première page. Trois exemplaires.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #664
    Jaak Van Wijck

    “Landschap met meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage au lac”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 69 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #104
    Jan Van Cleemput

    “Vissersboten in de haven van Oostende”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1893.

    “Bateaux de Pêche dans le port d’Ostende”. Huile sur toile. Signée et datée 1893.
    No longer available
    Dim. 40 x 55 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #503
    Märklin & Steif

    “Dampflokomotive mit Steiff Teddybär”. nr. 36089. Houten cadeauverpakking met een Steiff beertje en een goudkleurige Märklin locomotief. N.a.v. 20 Jahre Deutsche Einheit, Sonderfahrt 3. Oktober 2010. Met boekje en Steiff-certificaat.

    “Dampflokomotive mit Steiff Teddybär”. N° 36089. Emballage cadeau en bois contenant un ours en peluche Steiff et une locomotive dorée Märklin. A l’occasion de 20 Jahre Deutsche Einheit, Sonderfahrt 3. Oktober 2010. Avec livret et certificat Steiff.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #748

    Asbak van albast en verguld koper. Voetstuk in de vorm van een barokke dolfijn.

    Cendrier en albâtre et cuivre doré. Pied en forme d’un dauphin baroque.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 20
  • #60

    Een paar oorbellen van 18 karaats geel goud.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,0 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #501

    Een staande GuanYin van gepolychromeerd hout. Handen in Vitarkamudra. China, vermoedelijk XIXe eeuw.

    Guanyin debout en bois sculpté polychromé, mains en vitarka mudra. Travail chinois probablement XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #370

    Een lot 14 karaats geel goud bestaande uit oorbellen en ringen.

    Lot d’or jaune 14 ct comprenant des boucles d’oreilles et des bagues.
    No longer available
    Dim. 8,42 g
    Estimate: € 130 / 150
  • #447

    “Jongeling met boerentrekpaarden”. Een groep van meerkleurig aardewerk.

    “Jeune homme aux chevaux de trait”. Groupe en faïence polychrome. Numéroté.
    No longer available
    Dim. l: 65 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #539

    Michel Felibien. “L’histoire de la ville de Paris”. In-folio. Vijf volumes. Lederen band (enige letsels). Ed. Desprez & Desessartz, Parijs 1725.

    Michel Felibien. “L’histoire de la ville de Paris”. In-folio. Cinq volumes. Reliure cuir (quelques dégâts). Ed. Desprez & Desessartz, Paris 1725.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #675
    Mondi Codello

    Twee verschillende kleurrijke zijden sjaaltjes.

    Deux différents foulards en soie, riche en couleur.
    No longer available
    Dim. 85 x 85 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #118

    Een mahoniehouten likeurkeldertje met drie karafjes van kleurloos kristal. Eén ontbreekt. Begin XXste eeuw.

    Cave à liqueur en acajou contenant deux des trois carafons en cristal incolore. Début XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 september 2015

Volledige catalogus is online: 830 loten.

29 September 2015 19:00
30 September 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More