#521
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
#506
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#396
Een antiek handgeknoopt Mori Yomud kleed van wol.
#466
Een Oosters wollen tapijt. Te reinigen.
#556
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#386
Een zeldzaam handgeknoopt geitenwollen nomandenkarpetje.
#376Beloutch
Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.
#596Ghoum
Twee kleine handgeknoopte karpetjes van zijde en wol.
#496
#416
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje.
#436
Drie handgeknoopte tapijten.
#446
Een lot van twee handgeknoopte wollen kameelzakken en een ezelstas.
#646Beloutch
Drie handgeknoopte Perzische wollen karpetjes.
#426
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#406Bidjar
Twee handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#486
Un tapis en laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 335 x 244 cmEstimate: € 60/100
#424
#139A. Ingelbrecht
“Stilleven met waterhoenen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#641
#137Willy Vandersteen
Quatre albums de Suske en Wiske, série rouge. - "Het Zingende Nijlpaard". Première édition 1951. Bon état, usures au dos, légers bords abîmés au dos de la couverture, numéro sur la couverture. Bon bloc, agrafes supplémentaires. - "De Ringelingschat". Première édition 1951. Très bon état, numéro sur la couverture. Bon bloc. - "De Tuftuf-Club". Première édition 1952. Bon état, usure et ruban adhésif au dos, légers bords endommagés au dos de la couverture, numéro sur la couverture. Bon bloc, agraf(..)No longer availableEstimate: € 350/400 -
#627
Een vaas van kleurloos kristal met geslepen ribmotief.
#280
#201
“Huil niet om mij, Moeder”. Een Russisch icoon. XIXe eeuw.
#353
Drie modelautootjes uit de reeks “Tintin au voiture”. In originele doosjes.
#597Val Saint Lambert
#427
Een tulpenvaasje van chinees wit en blauw porselein.
#216
Een Lodewijk XVI-stoel. Opnieuw bekleed.
Une chaise Louis XVI. Recouverte.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#621Daum, France
Een schaal met een dolfijn van kleurloos glas. Gemerkt.
Un bol avec un dauphin en verre incolore. Marqué.No longer availableDim. H:9cmEstimate: € 100/120