Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.

Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.

Un tapis turque fait main en laine.
Dim. 210 x 134 cm
SKU: 1212170385.
Category: Tapijt.
Auction day: 12 December 2017 19:00
Catalogue #385
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #594

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Kleine slijtage.

    Tapis persan en laine. Noué main. Petit usures.
    No longer available
    Dim. 328 x 226 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #598
    Wiss

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 210 x 330 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #732

    Een paar handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.

    Paire de carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 172 x 93 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #355

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 184 x 110 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #630

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. te meten
    Estimate: € 100 / 120
  • #595

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 218 x 204 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #345

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 333 x 105 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #285
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.

    Un tapis persan fait main en coton et laine.
    No longer available
    Dim. 317 x 240 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #340

    Twee kleine handgeknoopte wollen karpetten.

    Deux petites carpettes en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 193 x 130 & 133 x 114 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #395

    “Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 203 x 130 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #113

    Twaalf koffielepels van zilver. Belgische keuren. A 835 ‰. In originele doos.

    Douze cuillères à café en argent. Poinçons belges. 835 ‰.
    No longer available
    Dim. 332,25 g
    Estimate: € 140 / 180
  • #405
    Mori & Afghan

    Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetten.

    Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 143 x 122 & 169 x 131 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #350

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    Un tapis persan. Noué main.
    No longer available
    Dim. 219 x 111 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #305

    Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.

    Carpette d’Orient en laine et coton. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 194 x 94 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #311

    Een lot van 12 verzilverd metalen messenleggers en twee verschillende modellen van glas. 28 stuks.

    Un lot de douze porte-couteaux en métal argenté et deux différents modèles en verre. 28 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #111

    Een lot zilver waaronder zeven lepeltjes, twee taartscheppen en een vork en lepel met Belgische keuren. Delheid ± 1850.

    Un lot d'objets en argent comprenant sept petites cuillères, deux pelles à tarte, une fourchette et une cuillère avec poinçons belges. Delheid, +- 1850.
    No longer available
    Dim. 357,17 g
    Estimate: € 180 / 220
  • #589
    Indo-Keshan

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 298 x 213 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #616
    Kazak

    Een handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.

    Un tapis afghan fait main en laine.
    No longer available
    Dim. 299 x 222 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #564

    Een antiek handgeknoopt Perzisch tapijt. Slijtage.

    Tapis persan ancienne en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 407 x 293 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #335

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. x 273 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #7

    Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Genummerd.

    Deux statuettes en porcelaine polychrome. Numérotées.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #295

    Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 172 x 249 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #639

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 364 x 256 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #606
    Sabzavaar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 190 x 286 cm
    Estimate: € 220 / 300

Other lots in this auction

  • #688

    Twee kommen van Chinees porselein met een bloemendecor op gele fond. Onderaan gemerkt.

    Deux plats en porcelaine chinoise avec un décor de fleurs sur fond jaune. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø:16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #120

    Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct. en een witte en een grijze parel.

    Collier en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,75 ct et d’une perle grise et une perle blanche.
    No longer available
    Dim. 11,58 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #197

    Bronzen teckel.

    Un teckel en bronze.
    No longer available
    Dim. L. 42 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #724
    Mireille Dabée

    “Griffuzoïde”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1986.

    “Griffuzoïde”. Huile sur carton. Signé et daté 1986.
    No longer available
    Dim. 49 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 70
  • #731

    Drie closonné vingerhoeden en ééntje van Chinees ivoor met een gegraveerd decor en versierd met een eekhoorntje. Evenals een pillendoosje van Chinees cloisonné.

    Trois dés de couture en cloisonné et un autre en ivoire chinois sculpté, décor gravé . Ainsi qu’une boite à pilules en cloisonné.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #590

    Lantaarn van brons en glas.

    Lanterne en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. H: 79 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #229

    “Koeien in de wei”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Vaches dans le pré". Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #38

    Lot boeken m.b.t. W.O. II: Maurice De Wilde. “L’Ordre Nouveau” (omslag Labisse), Hubert Lapaille. “Buchenwald”. Michel Bar-Zohar. “La Chasse aux Savants Allemands (1944-1960). Reader’s Digest. “Dans les Coulisses de la Guerre Secrète (1939-1945). Winston Churchill. “The Second Word War V”. Jochen von Lang. “Eichmann l’Interrogatoire”. Paul Paillole. “Services Spéciaux (1935-1945). Europe. “Brecht”. “De Nazibeulen”. Band 2. Ed. Libra, Antwerpen.

    Lot de livres sur la Guerre Mondiale II: Maurice De Wilde. “L’Ordre Nouveau” (omslag Labisse), Hubert Lapaille. “Buchenwald”. Michel Bar-Zohar. “La Chasse aux Savants Allemands (1944-1960). Reader’s Digest. “Dans les Coulisses de la Guerre Secrète (1939-1945). Winston Churchill. “The Second Word War V”. Jochen von Lang. “Eichmann l’Interrogatoire”. Paul Paillole. “Services Spéciaux (1935-1945). Europe. “Brecht”. “De Nazibeulen”. Band 2. Ed. Libra, Antwerpen.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #341

    Een schelpvormige turfbak van zwartgelakt metaal met verguld decor met een geëmailleerd handvat. Tijdperk Napoleon III.

    Une tourbière en forme de coquillage en métal laqué noir et décor doré et une poignée en émail. Période Napoléon III.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #745

    Een mahoniehouten regulateur met schelp als kroon.

    Régulateur en acajou coiffé d’une coquille.
    No longer available
    Dim. 73 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #442

    “Abtracte compositie”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Adami (?). Met herstelling.

    "Composition abstraite". Huile sur panneau. Porte une signature: Adami (?). Avec réparation.
    No longer available
    Dim. 38,5 x 29 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #483

    Een theepotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vlinders en zwaluwen. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.

    Une théière en porcelaine chinoise avec un décor polychrome de papillons et hirondelles. +- 1900. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More