#656Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met 77 vlakken.
#486
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#746
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#666
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#696
Een handgeknoopte Turkse wollen Kelim.
#496
Twee handgeknoopte bidkleedjes van zijde.
#646
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.
#660
Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.
#516Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#716
#616Here
#416
Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#566Mori
#686
#436
Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een landschapsdecor.
#490
Een modern handgeknoopt wollen tapijt.
#406
Een handgeknoopt wollen karpet.
#736
Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.
#706
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#476
#726
#426
Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
#676
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
Carpette d’Orient en laine à motif géométrique. Nouée main.No longer availableDim. 284 x 149 cmEstimate: € 80/100
#522
#199Fr. Van Biesbroeck
“Sint Alphonsus Rodriguez (1532 - 1617)”. Een levensgroot beeld van polychroom gebeeldhouwd hout. XIXe eeuw. Gesigneerd op het voetstuk.
“Saint Alphonse Rodriguez (1532-1617)”. Statue de taille nature en bois sculpté et polychromé. XIXe siècle. Signée sur la base.No longer availableDim. h: 173 cmEstimate: € 1200/2000 -
#152Leroux
“Dorpsgezicht met ruïne.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village avec ruine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 200/260 -
Napels
#321
Een lot postzegels, voornamelijk interbellum en Wereldoorlog II.
#149Fernand Comhaire
“Autoportrait”. Huile sur panneau. Signé et daté 05/97.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#161Antonin Mercié
“David”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée et avec la marque de Barbédienne.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 800/1200 -
#544
“Kasura”. Gemengde techniek.
#350
#252
#472
“Krishna met vrouwen”. Een gouacheschildering op zijde.
#35
Broche en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants blancs et jaunes ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 8,57 gEstimate: € 500/600